2018 Filmlerinin Kaliteli Adresi
22 Mayıs 2018
Umut Köse
Paylaş

Yeni vizyona giren filmleri bulamamaktan şikayetçiyseniz ya da arama motorlarından ulaştığınız filmlerin yönlendirildiği sitelerdeki gerekli gereksiz reklamlardan sıkıldıysanız, hatta filmi bulduğunuza sevinerek dakikalarca açılmasını bekleyip, büyük bir hüsranla mı karşılaştınız? Öyleyse sizler için online film sektörüne yeni bir soluk getiren film sitesi tanımı yapmakta gecikmişiz. Paralı kanalların etrafımızı sardığı, telif hakları nedeniyle kaldırılan filmleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Çünkü Fullhdfilmdiziizle.net adresinde bu sıkıntıların hiçbiri yok. Özellikle son zamanlarda vizyona giren filmleri rahatlıkla bulabildiğim, filmleri gerçek HD kalitede izleyebildiğim, orijinal ve alt yazılı olarak farklı seçeneklerle sıralayabildiğim, hem nostaljik hem de 2018 filmleri arasından dilediğimi izleyebildiğim ender sitelerden birisi olarak sizlere tavsiyemdir.

 

Benim gibi sinema sektörünün yakından takipçisi olan birisine bile “bu kadarına de pes” dedirten fullhdfilmdiziizle, sitesinin sizlerde hangi etkiyi bırakacağını açıkçası merak ediyorum.

 

Milyonlarca dolarlık bütçeleriyle 2018 filmleri Ocak ayından itibaren vizyona girmeye başladı. Öyle ki neredeyse yılın yarısına gelmemize rağmen pek çoğunu internette bulabilmek mümkün değildi. Ta ki bu siteyle karşılaşana kadar. 2018 filmleri kategorisine tıkladığım anda hayretler içinde kaldığım sitede, aradığım yeni vizyona girmiş tüm filmleri rahatlıkla bulabildim. Diğer sitelerdeki sahte konular olduğundan şüphe ettiğim birkaç filmi açtım ve birde ne göreyim, tüm filmler sorunsuzca açılıyor. Büyük bir merakla internete düşmesini beklediğim Family Blood (Aile Kanı), Tatlı Virginia, Kahraman, Yalancı Güneşler, Kızıl Serçe, Amatör, Çizmeli Kedi gibi 2018’e damgasını vuracak tüm filmler bu sitede.

 

Filmlerle ilgili tüm detaylar, oyuncular, filmin trailer fragmaları, Türkçe dublaj ve alt yazı gibi birçok seçeneği bünyesinde barındıran sitede en hoşuma giden özellik, hantal açılan tek player seçeneğine muhtaç etmemesi oldu. Öyle ki birbirinden farklı kaynaklardan pek çok oynatıcı seçeneğini bir arada toplayan Fullhdfilmdiziizle.net, hayatımda izlediğim kullanımı en rahat online film platformundan birisi. Full HD görüntü ve ses formatında, hem hızlı hem de yavaş internet hızlarına göre farklı çözünürlüklerin tercih edilebildiği sitede film seçmek de oldukça kolay. Benim gibi bir film meraklısına bile daha önce denk gelmeyen filmleri yayınlayan, dünya sinemasının eski ve yeni tüm örneklerini bulabildiğim, gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyup tercih edebildiğim, IMDB puanının yanı sıra, izleyici puanlarının da yapılabildiği site şimdiden tarayıcımdaki favoriler bölümünde yerini aldı bile.