Aktüel ürünler ve tüm kampanyalar tek sitede
8 Aralık 2017
Umut Köse
Paylaş

Merhaba değerli takipçiler. Bugün sizlere hayatınızı kolaylaştıracak bir internet sitesinden bahsedeğim. Kampanyabul.org sitesi kampanya haberleri alanında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen internet portalı. Sitede onlarca alışveriş kategorisinde yüzlerce firmanın kampanya, indirim ve fırsatlarını takip edebilirsiniz. Kredi kartı kampanyaları, market indirimleri, aktüel ürünler ve katalogları bilgisayarınız veya cep telefonunuzdan üzerinden takip edebilirsiniz.

Kampanyabul sitesinde bim, a101, şok gibi Türkiye geneli şubeleri bulunan marketlerin her hafta düzenlediği aktüel ürünler kampanyalarını çok daha önceden görebilirsiniz. Kampanya katalogları genellikle 15 gün öncesinden markette duyurulmadan sitede yayınlanıyor. Üstelik kart kampanyaları ile birlikte takip ederek puan ve indirimleri birleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden veya mağazalardan ürün alırken ilk yapmamız gereken kullanıcı deneyimlerini araştırmak. Sitede indirime giren ürünler ve yorumları okuyup merak ettiklerinizi kullanıcılara yöneltebiliyorsunuz. Banka kampanyalarının bilinmeyen yönlerini ve detayları sitede bulabilmek mümkün. Sitenin sosyal medya hesaplarıda oldukça aktif ve büyük kolaylık sağlıyor. Kampanyabul.org adresini mutlaka ziyaret edin, alışveriş öncesi cebinizdeki kart hangi fırsatı sunuyor, indirim sunan marketler hangisi bilgi alıp avantajlı alışverişin tadını çıkarın.