Altus Servis
24 Kasım 2018
Umut Köse
Paylaş

Türkiye’ nin beyaz eşya teknolojileri alanındaki en önemli üreticilerinden birisi olan Altus özellikle fiyat ve performans dengesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm beyaz eşya sınıfı ürünlerde sınıfının en kaliteli örneklerini sunan Altus’ un tüm beyaz eşya ürünleri ile yaşam alanlarında yüksek kalite standartlarının oluşturulabilmesi mümkün oluyor. Son derece üst düzey teknolojileri ile yeni dünya akıllı teknolojilerini yakalayan Altus’un tüm ürünlerinde yaşanan problemlere ilişkin olarak uzman ve deneyimli teknikerlerin görev aldığı özel Altus Servis hizmetlerine başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Haftanın her günü kesintisiz olarak her saatte başvuru işlemlerinin gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde çok fazla vakit kaybı yaşamadan en kaliteli servis hizmetlerinden yararlanarak, ürünlerin yeniden ilk günkü performansında kullanılabilir duruma getirilebilmesi sağlanabilmektedir.

Deneyimli teknikerlerinin her birinin alanında sertifikalı eğitime sahip olmasının dışında Altus Servis merkezi tarafından tüm teknikerler için düzenli olarak eğitim seminerleri düzenleniyor. En yeni beyaz eşya ve Altus teknolojisine ilişkin yeni gelişmelerin yer verildiği bu eğitim seminerleri sayesinde en yeni ürünlerin çalışma prensiplerinden olası arızalarına kadar bilgi ve deneyim kazanımı sağlanıyor.

Bu şekilde tüketicilerin en yeni Altus beyaz eşya ürünlerinde meydana gelebilecek en kronik problemlerde dahi hızlı ve kaliteli servis hizmetlerinin tüketicilere sunulabilmesi sağlanıyor. Bu sayede de ürünlerin hem arıza onarımlarının kısa zaman dilimlerinde yapılabilmesi hem de arıza onarımından sonra çok uzun süreli olarak sorunsuz kullanımı sağlanabilmektedir.