Araç Telefon Tutucu Mıktanıslı Modellerde İndirim
29 Ocak 2018
Umut Köse
Paylaş

Araçtayken telefon kullanmak oldukça risklidir. Yola konsantre olmak ve telefonu olabildiğinde kullanmamak gerekir. Ancak teknolojik cihazlar sayesinde araç içinde telefon kullanmak artık tehlike arz etmiyor. Çünkü geliştirilen bu cihazlar, sürücünün dikkatini başka yöne çekmeden kolaylıkla telefon ile konuşabilmesini sağlıyor. Araç telefon tutucu ürünü de bunlardan bir tanesi. Telefonun hem şarj olmasını sağlayan hem de sürücü dikkatini çekmeden cevap verilmesini sağlayan bu ürün şimdi çok uygun fiyatlar ile Dahi Dükkan’da alıcılarını bekliyor.
Tek Bir Dokunuş
Dahi Dükkan’da satılan bu ürün sayesinde araçta telefon ile görüşme yapmak mümkün. Üstelik görüntülü aramalara da cevap verilebiliyor. Devrim niteliğindeki bu ürün telefonunuzun sabit ve dik durmasını sağlıyor. Böylelikle çalan telefonun yalnızca açma tuşuna dokunmanız yeterli oluyor. Hatta araç içi fonksiyonları olan telefonlara dokunmaya bile gereksinim duyulmuyor. Böylelikle siz tüm dikkatinizi yola vererek telefon konuşmanızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Dahi Dükkan yoğun iş hayatınızdaki planların aksamaması için bu ürünü çok uygun fiyatlara sizlere gönderiyor. Acil bir toplantı aksiyonunu ya da gecikeceğiniz bir görüşmeyi artık telefonunuz yardımı ile kolaylıkla iletebilirsiniz.
Şarj Sorunsalına Son
Yola çıkarken telefonunuzun şarjını doldursanız bile gün sonunda bitebilir. Trafikte telefonsuz kalmak, sevdiklerinizin ve işyerindekilerin sizi merak etmesine yol açacaktır. Hatta bunun dışında çok daha hayati konular da olabilir. Dahi Dükkânda satılan mıknatıslı araç telefon tutucuları bu derde de deva oluyor. Çünkü USB girişleri sayesinde telefonunuzun aynı anda şarj olmasını sağlıyor. Telefonunuz hem şarj oluyor hem de cevaplanmayı bekliyor. Artık cepten ya da çantadan telefon çıkarmakla uğraşmaya ve tehlike yaşamaya son.
Alışverişiniz de Hayatınız da Güvende
Dahi Dükkan sitesi güvenli alışveriş yöntemleri sayesinde her gün binlerce ziyaretçisine ürün gönderimi sağlıyor. İster sitede kart ile ister kapıda ödeyin, ürününüz her zaman gösterildiği gibi ve hızlı geliyor. Birkaç gün içinde elinize ulaşacak ürün, son teknoloji ve kaliteli malzemeler ile üretilip garanti kapsamında kapınıza getiriliyor. Hemen her telefona uygun araç tutucular bu sitede sizleri bekliyor.