Arif v 216 Filmi 8 Ocakta Sizlerle
7 Kasım 2017
Umut Köse
Paylaş

Cem Yılmaz 2004 yılında G.O.R.A isimli bir film vizyona çıkartarak yerli film sektöründe bir kült yapım elde etmeyi başarmıştı. Replikleri dillerden dile dolaşan filmin yankıları 2008 yılında A.R.O.G filmi olarak vizyonlara girmiş ve ilk filmin verdiği gaz ile vizyonlarda rekorlar kırmıştı. İlk film teknolojik olarak uzaya çıkmış bir millet ile geçerken ikinci film ise tam tersi insanlığın başlangıcına, teknolojinin olmadığı dönemlere kadar gitmişti. Cem Yılmaz 2018 yılının ilk aylarında serinin 3. devam halkasını izleyiciler ile buluşturmaya çalışıyor. Filmin adı ise Arif v 216.

arif v 216 izle

216 karakterini hepimiz G.O.R.A filminden Ozan Güven’in canlandırdığı bir android robot olarak Ceku karakterine yakınlığı ile biliyoruz. Ceku’ya olan yakınlığı sayesinde filmin ana karakteri Arif ile çok sıkı dost olmuşlardı. Arif v 216 filminde teaserden gördüğümüz gibi 216 kendini dünyaya gönderiyor ve Arif ile dünyada büyük maceralara giriyor. Bir komedi üstadı Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı Arif v 216 izlemek için malesefki 5 Ocak 2018 tarihini beklemeniz gerekecektir.

Arif v 216 Film Oyuncuları

Fimin kadrosunda Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Zafer Algöz ayrılmaz üçlü olarak kesinlikle bulunuyor. Bunun yanı sıra başrolde Zeynep Bakan ve Farah Zeynep Abdullah bulunuyor. Official sayfasında daha bir çok ünlü yerli yıldızın olduğunu fotoğraflarla anlatan Cem Yılmaz bizler için unutulmaz bir filme imza atıyor. İzleyiciler Bob Marley Faruk karakterinde ki Rasim Öztekin’i merakla bekliyordu. Fakat filmde bu karakterin olup olmayacağı şu anda kesin değil. Resmi sayfasından herhangi bir paylaşım yapılmadığı sürece de kadroda olup olmayacağını malesef bilemeyeceğiz.

216 karakterine, Cem Yılmaz’a ve komediye bir daha doyabileceğimiz bir film olacak yapımın yönetmen koltuğunda ise Görümce, Kocan Kadar Konuş serisi ve G.O.R.A filmlerinin de yönetmenliğini üstlenmiş olan Kıvanç Baruönü oturuyor. Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği Arif v 216 yapımı komedi ve macera açısından çok zengin ve kaliteli bir yapım olarak vizyonlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Kaynak: Filmserisi.net