Aslan Hoca Karabiber Büyüsünü Anlatıyor
19 Ekim 2017
Umut Köse
Paylaş

Büyü çok eski zamanlardan beridir bilinen ve medyumlar tarafından yapılan doğaüstü güçlerin kullanıldığı bir ilim dalıdır. Birçok türü ve çeşidi bulunur. İyi niyetle yapılan büyüler olduğu gibi kötü niyetle yapılanları da vardır. İyi niyetle yapılanlarına ak büyü, kötü niyetle yapılanlarına ise kara büyü denir. Ben bütün ilmim ve yeteneklerimi sizlerin iyiliğinize ve hayrınıza olacak olan işler ve çalışmalar için kullanmaktayım. Gerçek medyum olmak da bunu gerektirir. Ancak ortalık da medyum olarak gezinen ve tek amaçları menfaatleri olan kişiler insanların kötülüğüne olacak kara büyüleri de yapmaktadır.

Her insan belli zamanlarda çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Maddi, manevi, ruhsal, aşk, sosyal hayatınızda yolunda gitmeyen her ne varsa hepsi içinde çözüm yolları mutlaka vardır. Büyü ilmi sayesinde her sorunun bir çözümü bulunur. Yeteneklerim ve güçlerim sayesinde yapmış olduğum büyülerde oldukça etkili ve kalıcı olmaktadır. Her insan belli dönemlerde birine aşık olmuştur. Aşk duygusu oldukça kutsaldır. Karşınızdaki kişide size aşık olsun istersiniz ancak bu her zaman mümkün olmaz. Aşk acısı da sizin yakanızı bırakmaz. Bu gibi durumlarda aşk acısı çekmek yerine benden ve yeteneklerimden yardım alabilirsiniz. Aşk büyüleri arasında birçok teknik ve çalışmam mevcuttur. Kişilere özel olarak hazırladığım etkili büyüler sayesinde sizlere hak ettiğiniz mutluluğa kavuşturuyor ve huzurlu bir yaşam sürmenizi sağlayabilirim.

İletişime geçmek için www.aslanhoca.com

Aşk büyüleri arasında en çok tercih ettiğim ise karabiber büyüsü uygulamasıdır. Bu büyü sayesinde karşınızdaki kişi sizi nerde olursa olsun bulur ve bir daha asla bırakmaz. Aşkından deli divaneye döner ve gözü sizden başkasını görmez. Karabiber büyüsünü 21 adet veya 41 adet karabiber ile hazırlamaktayım. Yapmış olduğum büyü sayesinde terk eden sevgiliniz deri gelecek ve gözü sizden başkasını görmeyecektir. Sayılı karabiber tanelerinin üzerine çeşitli okumalar ve tılsımlar yaparak büyü yapılan kişinin aşkınızdan yanıp, tutuşmasını sağlamaktayım. Gerçek bir karabiber büyüsü kişilere özel olarak hazırlanmalıdır. Kişisel bilgilerini ebced hesaplaması ile hesaplayarak işlemleri ve uygulamaları, duaları ona göre yapmaktayım. Her duanın bir okuma zamanı vardır. bu kurallara dikkat etmeye büyük özen göstermek gerekir. Bu büyünün etkili ve kalıcı olmasının ilk temel kuralı ise ebced değerinin doğru hesaplanmasıdır. Aksi halde doğru ve etkili sonuçlar elde edilemez. Bu yüzden vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olunuz. Okuma işlemini tamamlandıktan sonra karabiber tanelerini gümüş bir kap üzerinde yakarak işlemi tamamlıyorum.

Medyum Aslan Hoca olarak yapmış olduğum karabiber büyülerinde büyük başarılar elde etmiş bulunuyorum. Yeteneklerim ve ilmim sayesinde yapmış olduğum aşk büyüsü kısa süre içerisinde etkisini göstermekte ve sizi mutluluğa doğru götürmektedir. Bu yüzden aşk acısı çekenler benimle irtibata geçebilir ve yardım alabilirler.