Avukat Dosyası
17 Kasım 2017
Umut Köse
Paylaş

Avukat dosyası avukatların ve hukuk bürolarının en temel ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Gerek avukat dosyası için yapılan çalışmalar, renkler; gerekse kağıt ve baskı kalitesi sizin ve büro dosyanızın kurumsal kimliğini yansıtmaktadır.

Avukat dosyası tasarımı kurumsal kimliğinizi ve ciddiyetinizi yansıtmaktadır. Her ne kadar tasarımı önemli olsa da  kağıt kalitesi ve dosyanızın kullanışlılığı da bir o kadar önemlidir.

Aksi halde tasarımı ne kadar olursa iyi olsun kağıt kalitesi iyi olmazsa , ya da üretim ve imalat aşamasında düşük kaliteli malzemeler kullanılırsa avukat dosyası için harcayacağınız zaman, emek ve maliyet boşa gidecektir. Avukat büro dosyası fiyatları nın düşük olması sizi yanıltmasın, unutmayın ki kalitesiz bir dosyaya ödeyeceğiniz para boşa gidecek ve tekrar yeni bir dosya siparişi vereceğinizden emin olabilirsiniz.

Avukat dosyası vektörel olarak hazırlanmakta ve tamamen sizin isteğinize göre üretilmektedir. İmalatçı firmalar vektörel formatta çalışır ve size en kurumsal isme özel tasarımlı dosyalar üretir.

Mahkeme dosyası imalatı yaparken en önemli konu avukat dosya basımıdır. Avukat dosya basımı imalat aşamasında baskı öncesi , baskı ve baskı sonrası işlemleri yapılmaktadır.

Dava dosyası siparişi sürecinde dikkat edeceğiniz hususları bu şekilde sıralayabiliriz. Dava ve icra dosyalarınız gerek mahkemelerde, gerek icra müdürlüklerinde size özel olacak ve binlerce dosya arasında kendi dosyanızı kolayca bulabilmeniz için özenle hazırlanmaktadır. Dosyanızın Sırt kısımlarında size özel ayırıcı renkler kullanılmalı ve sizin ya da hukuk büronuzun isimleri yazılacak bu sayede de dosyanızı kolaylıkla ayırt edebileceksiniz. Hem kaliteli hem de ayırt edici bir dosyaya sahip olmak işte bu kadar kolay. Tek yapmanız gereken aşağıdaki telefon numaramıza – whatsapp sipariş hattımıza bir mesaj bırakmanız yeterli olacaktır. Diğer tüm detayları whatsapp sipariş hattımızdan edinebilirsiniz. Dava dosyası satın almak ve avukat dosyası tasarlama için yapmanız gerekenler bu kadardır. 

Avukat dosyası satın almadan önce sipariş ederken merdiven altı firmalardan, avukat dosyası imalatçısı olmadığı halde satış yapan firmalardan uzak durun. Avukat dosyası imalatı ciddi ve önem verilmesi gereken bir iştir. Aracılarla, komisyoncularla asla ve asla verim alamayacağınız için sizi direkt imalatçı olan firmalarla ve web siteleri ile tanıştırmak istiyorum.

Avukata Özel Dosya imalatı ve satışı yapan VIPAVUKAT firmamızla tanışmak ve Hemen Bilgi ve Sipariş İçin Whatsapp sipariş hattımızı kullanabilirsiniz. Anında bilgi alın : 

Tel & Whatsapp: 0532 334 97 42

Yorumlar
  • Av. Gamze Onur

    gayet güzel ve verimli bir yazı olmuş. bilgilendirme için teşekkürler. avukat dosyası alırken artık daha dikkatli olacağım

    Cevapla