Bursa’da En Uygun Fiyatlarla Halılarınızı Yıkatın
26 Ocak 2018
Umut Köse
Paylaş

Halı Yıkama Kampanyaları

Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte birçok ev hanımı, şirket ve kurumlar kullanmakta olduklarını halılarını yıkatma telaşına girmektedir. Bursa bölgesinde yaşamını sürdüren bireyler en uygun fiyatlara kaliteli ve güvenilir halı yıkama işini yapan firmaları tercih etmeye özen göstermektedir. Bursa halı yıkama fiyatları her ne kadar sabit olsa da firmalar sezonun yeni açılmasıyla birlikte çeşitli kampanyaları müşterilerine sunmaktadır. Halı yıkama hizmeti veren Bursa firmaları temizlik sırasında modern ve yenilikçi anlayışa sahip tam otomatik halı yıkama makineleriyle hizmet vermektedir. El değmeden sağlıklı ve hijyenik bir şekilde yıkanan halılar yine güvenli temiz ortamlarda kurutulmaktadır.

Halıya Bulaşan Lekeler ve Çıkarma Yöntemleri

Halı Yıkama Sezonu Açıldı

Nilüfer halı yıkama bölgesi başta olmak üzere tüm Bursa genelinde halı yıkama hizmeti veren firmaları sezonu açmış durumdadır. Halı yıkama firmalarının başlatmış olduğu bu kampanyayla birlikte tatlı bir rekabetinde startı verilmiş oldu. Bursa bölgesinde hizmet veren halı yıkama firmaları daha fazla müşteri kapma adına hızlı, kolay ve kaliteli yıkama hizmeti vermenin yanı sıra aynı zamanda uygun fiyatlara halı yıkama işlemini de gerçekleştirmektedirler. Tam otomatik makinelerde el değmeden yıkanan halılarınız aynı zamanda çok cazip fiyatlara temizlenmektedir. Daha fazla müşteriye sahip olmak için firmalar ücretsiz bir şekilde kapıdan halıları alıp yıkadıktan sonra aynı şekilde teslim etmektedir. Bununla birlikte yıkama fiyatları m² üzerinden olup sezona özel olarak uygun fiyat garantisiyle temizlenmektedir. Modern ve yenilikçi bir anlayışa sahip olan firmalar müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için profesyonel olarak hizmet sunan personelleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

Yeşil Bursa Halı Yıkama Fiyatları

Sektörün içerisinde henüz yeni bir firma olmasına karşılık vermiş olduğu hizmetler sayesinde modern ve yenilikçi bir anlayışı sunan Yeşil Yıkama uzman kadrosuyla hizmette sınır tanımıyor. Yeşil Bursa halı yıkama firmaları içerisinde modern teknolojiyi kullanarak kusursuz bir halı yıkama hizmeti veren firma her türlü ihtiyaca yönelik olarak müşterilerinin yanında bulunmaktadır. müşterilerine hizmette sınır tanımayan Yeşil Yıkama irtibata geçen müşterilerine anında ve hızlı bir geriş dönüş yaparak tüm ürünleri kapıdan alıp temizlik işlemlerinden sonra yeniden ücretsiz bir şekilde kapıya teslim etmektedir.

Kaynak : Yesilyikama.com