Çiftlik Bank’a soruşturma açıldı, ÇiftlikBank kapatılacak mı?
29 Kasım 2017
Umut Köse
Paylaş

Merhaba arkadaşlar, bugün ki yeni yazımda son 1-2 yılda oldukça popülerleşen ve herkesin yatırım aracı olarak gördüğü Çiftlik Bank hakkında çıkan haber ve bu haber doğrultusunda Çiftlik Bank’ın geleceği hakkında bir makale hazırlama kararı aldım ve bu yazımda sizlerin karşısına geçtim.

İsterseniz yazımıza Çiftlik Bank nedir? diye başlayalım;

Türkiye’de online oyun sektöründe öncü olan Çiftlik Bank Ağustos 2016 tarihinde faaliyete geçmiştir. Hayata geçtiği andan itibaren yenilikçi ve ilkeli yaklaşımları ile Türkiye ekonomisinde kendine bir yer edinmiştir.

ÇiftlikBank sisteme yapılan yatırımlar sayesinde tüm Türkiye’nin bir çok illerinde şubeler açmış ve tarım ve hayvancılık sektöründe Türkiye’yi ileri götüren çalışmalara imza atmış ve halen de var gücüyle çalışmaktadır. Türkiye’de bir çok kişinin takdirini toplayan Çiftlik Bank geçenlerde televizyonlarda reklamını görmüştük.

Gel gelelim herkesin aklındaki Çiftlik Bank kapatılacak mı; sorusuna…

Çiftlik Bank’ın kapatılması gibi bir durum söz konusu değildir. Bazı medya basın organlarında çıkan haberlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Çiftlik Bank üzerine bir karalama kampanyası başlatmaya çalışan medya basına karşı bende Çiftlik Bank’ın yanında olduğumu belirtmek istiyorum.

Özellikle tarım ve hayvancılık sektöründe inanılmaz gelişmeler kaydeden Çiftlik Bank’a güveniyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Evet arkadaşlar bu yazımda size Çiftlik Bank hakkında açılan soruşturma ve ya inceleme ve bunun neticesinde kapatılıp kapatılmayacağı hakkında çıkan haberlere dair kendi görüşümü ve herkesin aklında olan soruları yanıtlamaya çalıştım. Umarım faydalı olmuşumdur, bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoş çakalın!

Bu arada siz de kendi görüşünüzü yorum olarak aşağıda belirtebilirsiniz, iyi günler dilerim 🙂

Yaptıkları şu videoda bile ne kadar emek harcadıklarını görebiliriz: