Cumali Ceber 2 internete düştü mü?
9 Haziran 2018
Umut Köse
Paylaş

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın 2. filmi sevenleri ile 8 Haziran’da izleyici karşısında olacak. Peki Cumali Ceber 2 filmi internete düştü mü? Sinemaya gitmeye üşenenler, imkanı olmayanlar ve internetten film izleyenlerin merak ettiği sorunun cevabı belli oldu.. Detaylar haberimizin devamında…

FİLM HENÜZ İNTERNETE DÜŞMEDİ. DÜŞER DÜŞMEZ BURADA SİZLERLE OLACAK, TIKLAYIN.

2017 yılında gösterime giren Cumali Ceber: Allah Seni Alsın’ın devam filmi, mahallesindeki huzurevinin yıkımını engellemeye çalışan Cumali Ceber’in hikâyesini anlatıyor.

Cumali Ceber, büyük oğlu Cevher’e kız isteme hazırlığındayken, arsası dedesine ait olan mahalledeki huzurevinin yıkılacağını öğrenir ve mahalleliye bu yıkıma engel olacağının sözünü verir. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirmesi durumunda arsayı satmaktan vazgeçeceğini söyler ancak Çetin Enişte, Cumali’den gizli bir şekilde saati almış ve Pırıl’a hediye etmiştir. Saatin peşine düşen Cumali, dedesinin isteğini yerine getirmeye çalışırken Pırıl’a ilk görüşte aşık olmasıyla kendini garip bir maceranın ve aşkın içinde bulur.