En Güvenilir YKS Puan Hesaplama Robotu
30 Ekim 2017
Umut Köse
Paylaş

Yeni sınav sisteminin en yüksek etki değerine sahip olan ve ağırlığı ilk sınava oranla oldukça yüksek olan YKS sınavı, birçok farklı yönüyle eski sistemdeki LYS sınavından ayrılıyor. Soru sayıları, etki değerleri, puan katkısı ve sınav sistemiyle değişiklik gösteren bu sınavda, puan hesaplama sistemi oldukça konuşuluyor. YKS puan hesaplama sistemi için birçok farklı teori üretilse de doğru bir sonuç için kişisel hesaplamalar yeterli olmayabiliyor. Bu durumda ise birçok kişi doğru sonuçlara ulaşabileceği bir hesaplama robotu arıyor. Bu konuda araştırmalar yapan yazılım ekibimiz, yoğun bir beta sürecinden geçmiş ve tamamıyla YÖK açıklamalarına bağlı, piyasadaki diğer robotlara oranla en yakın YKS puanını gösteren YKS puan hesaplama robotunu sizlerle buluşuyor.
Hem Pratik Hem Güvenilir Puan Hesaplama Robotu
Ünibilgi yazılımcıları tarafından geliştirilen ve geliştirilmiş açık kodlarla birleştirilen bu hesaplama robotu, sadeliğiyle kullanıcıların dikkatini çekiyor. Sistem tek bir sayfadan kullanıcılara hizmet sağlarken, sadece doğru ve yanlış sayılarını girmeniz sınavdaki ham puanlarınızı görüntüleyebilmenize yetiyor. Hem sonuç öğrenmek hem de hedef belirlemek isteyenler için oldukça elverişli olan bu robotumuz, sonuç hesaplamak için herhangi bir köprü bağlantısı da bulundurmamaktadır. TYT puanınızı ve diploma puanınızı girmeniz durumunda yerleştirme puanlarınızı da bulan bu robotumuz sizler için en güvenilir sonuçları sağlamaktadır.

İlerleyen zamanlarda daha da geliştirilmesi planlanan YKS puan hesaplama robotumuzda, sınavlardan sonra başarı sıralamaları sistemlerinin de getirilmesi planlanmaktadır. Bu gibi birçok geliştirme ile piyasadaki en iyi hesaplama robotunu sizlere sunmayı hedefleyen Unibilgi portalı, puan hesaplama sistemine dair birçok bilgiyi de alanında uzman editörleri ile sizlere detaylı olarak aktarmaktadır. Sizde puan hesaplama işlemleriniz veya herhangi bir bilgi eksikliğinizi gidermek için portalımızı ziyaret edebilir, kafanızdaki soru işaretlerini kolaylıka giderebilirsiniz.
TYT&YKS Puan Hesaplama Robotu >>> www.unibilgi.net/tyt-yks-puan-hesaplama/

Yorumlar
  • Nerede.blog

    İlk defa böyle bir şey olduğunu duyuyorum. Teşekkürler

    Cevapla