Ev Tekstili Ürünlerinde 2018 Yenilikleri
10 Şubat 2018
Umut Köse
Paylaş

Ev Tekstilinde Bu Yılki Yenilikler

Dekorasyonda kullanılan aksesuar gurubu ürünleri arasında yer alan ev tekstili ürünleri diğer dekorasyon ürünleri gibi firmalar tarafından her yıl yenilenmektedir. Salon, misafir, yatak ve oturma odası gibi evin çeşitli bölümlerinde kullanılan çekyat, koltuk, kanepe, sandalye, berjer ve puf gibi daha birçok ürünün tekstil yüzeylerinde kullanılan döşemelik kumaşlar, yastık ve kırlent grupları, mutfak önlükleriyle birlikte masa örtüleri gibi daha birçok tekstil ürünü bu grubun içerisinde yer almaktadır. Tekstil firmalarının kendi ürünlerini daha fazla ön plana çıkarmak ve bu doğrultuda daha çok satış yapmak için ürünlerini yenilemektedir. Ev hanımlarının dikkatini çekme adına ürünlerin tasarım, renk ve çizgilerini yeniden tasarlayan tekstil firmaları modern görünüme sahip trend modelleri kendi bünyelerine almaktadırlar.

Faraza FKS26 Kenar Dikişli Buz Mavisi Süet Kırlent Kılıfı - 40x40 cm

Birbirinden Şık ve Gösterişli Döşemelik Kumaşlar

Ev hanımları dekorasyona daha çok meraklı oldukları için mobilya aksamları olarak kabul edilen çekyat, oturma grubu, kanepe, koltuk takımı, sandalye ve berjer gibi ürünleri yenisiyle değiştirme telaşına girerler. Fiyat noktasında bir hayli pahalı olan bu ürünler ev ekonomisini belirli bir süre sarsabilmektedir. Ev tekstil ürünleri arasında yer alan döşemelik kumaşlar sayesinde var olan eşyaları yenisiyle değiştirmeye gerek kalmadan yeniden kaplanabilmektedir. Birbirinden şık ve gösterişli tasarımlara sahip olan döşemelik kumaşlar sayesinde evinizin dekorasyonuna yeni bir kombin kazandırabildiğiniz gibi yepyeni bir hava katabilirsiniz. Dekorasyonda yenilik için artık mobilya grubunuzu değiştirmeye gerek kalmayacak ve paranız cebinizde kalacaktır.

Faraza M18 Kahve Desenli Dekoratif Masa Örtüsü 140x180 cm

Ev Tekstilinde Lider Marka: Sinay

Ülkemizde tekstil alanında hizmet veren Sinay bünyesinde birçok ev tekstili ürünlerini barındırmaktadır. Yenilikçi ve modern bir anlayışa sahip olan marka özellikle müşterilerine sinay.com.tr dijital platformu üzerinden ulaşmayı asla ihmal etmemektedir. Sahip olduğu ticari başarı ve yenilikçi anlayışı sayesinde döşemelik kumaş, mutfak önlükleri, masa örtüleri, yastık ve kırlent gibi daha birçok ürünü kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Her yıl yenilemiş olduğu tekstil koleksiyonunda modaya uygun ve trend ürünleri seçmektedir. Her türlü ev dekorasyonuna uygun ürün çeşidini bünyesinde barındıran Sinay markası aynı zamanda müşterilerine ürünlerine kolay ulaşabilmesi adına internet üzerinden satışları da bulunmaktadır.

Dilruba Cappuccino 26 Parça Yemek Takımı

Kaynak : Sinay.com.tr