Fakir Süpürge Servis
5 Şubat 2018
Umut Köse
Paylaş

Alman menşesine sahip olan Fakir markalı ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Fakir, ürettiği teknoloji standartlarını genişletiyor olması sayesinde değerini her geçen zaman diliminde katlamayı da başarıyor. Fakir markalı süpürgeler, sahip oldukları ergonomik yapıyla beraber kullanım açsından son derece avantajlı hale geliyorlar. Her alanda kullanabilmeye uygun olan Fakir süpürgeler, farklı boyutlarda tasarlanıyor.

Mevcut tasarım modeline göre işlevsel açıdan da değişkenlik gösterebiliyor olması ile oldukça yüksek kullanım oranına sahiptir. İstanbul’da Fakir markalı teknoloji ürünü kullanıcıları tarafından süpürge seçeneklerinde; toz torbalı, toz torbasız, su filtreli, ıslak-kuru, dik şarjlı, şarjlı ve dik elektrikli seçenekleri yer alıyor.

Fakir tarafından geliştirilen süpürge modellerinin birbirlerinden ayrılan özellikleri bulunduruyor olmaları ile beraber her Fakir süpürge modelinde sebebi farklılık gösterecek şekilde arıza oluşumu olasıdır. Fakir Servis desteğini sizlere özel bir hizmet kapsamında sunuyor olmamız sayesinde, her modeldeki Fakir süpürge için teknik destek olanağını kusursuzca sunuyoruz.

Üst Düzey Fakir Süpürge Servis

Fakir Servis ekibi olarak çalışma standartlarımızda gerçekleştirdiğimiz yüksek düzeyde hizmetle beraber, Fakir halı yıkama makineleri için de kesin olarak sonuca ulaşan desteği sunmayı başarıyoruz. Başarılı çalışmalarımız bir bütün halinde ön planda bulunuyor olmasıyla birlikte, Fakir ürünlerine karşı olan yetkinliğimiz sayesinde çalışma arkadaşlarımızla öz verili ve müşteri odaklı olacak şekilde gerekli olan servis hizmetini sağlıyoruz. Fakir Servis seçeneğini sizlere memnun kalacağınız düzeyde sunuyoruz.