Finansbank Enpara Cepbank Nasıl Yapılır?
14 Şubat 2018
Umut Köse
Paylaş

Türkiye’de havale,eft ve haftasonu zamanları geldiğinde ve de geçtiğinde insanlar mobil üzerinden anında para transferinde sıkıntı yaşarken Cepbank özelliği bir çok insanın tercihleri arasında yer almakta. Peki Finansbank Enpara’ya gelen Cebe Transfer özelliği ile Cepbank transferi nasıl yapılır?

Bu zamana kadar gösterdikleri güzel ilgi, güler yüz ile yapılan devasa iletişim, pozitif enerjileri ve sürpriz hediyeleri ve en önemlisi de banka transferlerinde gerek havale gerek havale/eft kesim ücreti yapmamaları ile çok sevilen Enpara yine yapacağını yapmış!

Türkiye’nin en sevilen internet bankacılığı şirketi olan QNB Finansbank Enpara “Cebe Transfer” özelliğini Encard sahiplerine getirdi! Mobil iOS ve Android kullanıcıları Enpara uygulamasını güncellediklerini Enpara’nın arayüzünü ve seçenekler kısmında Cebe Transfer kısmının geldiğini görecekler.

Finansbank Enpara mobil platformlardan ve bilgisayar ortamlarından Para Transferi kısmından Cebe Transfer özelliğini seçerek göndereceğiniz kişinin;

– Telefon numarası ve (istenirse) TC KİMLİK numarası ile 10 ve 10’un katları ile para miktarını seçerek ücretsiz bir şekilde işlem ücreti almadan 7/24 yakınlarınıza, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza cebe transfer yapabilirsiniz.

İşlem ücreti, havale/eft kesim ücreti almayan Enpara bu seferde kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Yakın zamanda kredi kartı da çıkaracak olan QNB Finansbank Enpara’ya, müşterilerin isteklerini birer birer yerine getirdikleri ve bizleri de memnun ettikleri için teşekkür ederiz…