İstanbul Beykoz Demirdöküm Kombi Servis
1 Şubat 2018
Umut Köse
Paylaş

Demirdöküm kombi servis, Beykoz genelinde hizmet veren, ardında daima mutlu müşteriler bırakan bir firmadır. Ekibi, kesinlikle güvenilir ve işini iyi yapan insanlardan oluşmuş ekibimiz, uzun yıllardan beri hizmetlerine bu politikada devam etmektedir. Çeşitli sebeplerden ötürü bozulmuş olan kombilerinizi en kısa sürede tamir etmek ve olabildiğinde hızlı sürede müşteriye sıcak su kullanma şansı vermek, firmamızın sağladığı en büyük avantajlar arasında yer almatkadır.
Demirdöküm Servis Beykoz genelinde faaliyet göstermektedir. Demirdöküm marka kombilerinizin hepsi bizzat tarafımızdan onarılmakta, bakımları yapılmakta ve montajı sağlanmaktadır. Hızlı hizmetimiz ve güleryüzlü ekibimiz sebebi ile bu alanda çok fazla referansımız da bulunduğu doğrudur.
Demirdöküm servis Beykoz olarak bu alanda sürekli olarak çalışmaktayız. Fiyat politikamız genellikle sabit olmakla beraber, kombide meydana gelecek sorunun büyüklüğü ve ekibimizin bu sorunu düzeltmek için ne kadar zaman harcayacağı fiyatın belirlenmesi için en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.
Talebinizden sonra, kombinin bulunduğu alana gelerek kombiyi inceleyen, soruna karar veren ve hemen ardından, müşteriye sorunun kaynağını ve bu sorun için ne kadar hizmet bedeli olduğunu söyleyen ekibimiz, müşteriden olumlu bir yanıt alması halinde hemen tamir işlemlerine başlamaktadır. Hızlı bir ekibimiz bulunmakla beraber, Demirdöküm Kombi Servis alanında kaliteli bir hizmet sunmakta olduğumuzu da belirtelim. Bizi arayarak randevu talep ediniz.