İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servis Merkezi
8 Ocak 2018
Umut Köse
Paylaş

Evlerde en çok kullanılan ve hemen herkesin eli ayağı olan beyaz eşyalar, arızalanması durumunda günlük hayat akışını bozacak önemli ve sıkıntılı durumlardır. Çünkü artık hemen her şey beyaz eşyaların üzerine kurulu şekilde organize ediliyor. Yiyeceklerinizden, çamaşırlarınıza kadar, evin temizliğinden, bulaşıklara kadar evin hemen her işi bu makinalar sayesinde yapılıyor. Bu nedenle bu cihazlara iyi bakmak bizim için çok önemli. Düzenli aralıklarla bakımları yapılmalı ve kullanırken çok yıpratmadan kullanılmalı.
Fakat elektronik cihazlar ne kadar iyi bakılırsa bakılsın mutlaka bir gün arızalanabilir. İşte bu nedenle kaliteli hizmet veren bir servis bulmak cihaz için çok önemlidir. Onarım süresi, onarım kalitesi, kullanılan parçalar, servis görevlisinin kabiliyeti gibi durumlar cihazın geleceğini belirleyecektir. Teknik servisin kalitesi parametre olarak bunu etkileyen en büyük faktördür.
Narlıdere Arçelik Servis alanında oldukça başarılı olan ve hemen bütün ilçenin beyaz eşya servis hizmetini karşılayan bir servistir. Son zamanlarda oldukça fazla gelişen Narlıdere, Arçelik marka beyaz eşyaların servis güvencesini sağlayan bir teknik servise sahip. Bu nedenle civar ilçelerden ve hatta İzmir’in hemen her yerinden çağırılıyorlar. Yani ilçeden çok İzmir Arçelik Servis olarak çalışıyorlar. Hem işçilik için, hem de değişen parçalar için 1 yıllık garanti veren servis kalitesine ve bilgisine güveniyor. Eğer siz de beyaz eşyanızı uzun süre kullanmak istiyor ve arızalara kalıcı çözüm bulmak istiyorsanız, başvuracağınız yer bu teknik servis olmalı.