Kartal Rowenta Süpürge Servis Merkezi
13 Şubat 2018
Umut Köse
Paylaş

Kartal bölgesinde ve İstanbul’un çeşitli ilçelerinde hizmet veren yetkili servis sayesinde elektrik süpürgelerinde meydana gelen arızalar kolaylıkla giderilmektedir. Kartal Rowenta Servisi aracılığıyla gerek kullanıcı kaynaklı gerek firma kaynaklı arızaların tespiti yapılabilmekte ve garanti kapsamında ücretsiz tamir yaptırmak sağlanmaktadır.
Kartal Rowenta Servisi hizmetleri arasında:
-Arızalı çıkan ürünlerin değişimini gerçekleştirmek
-Süpürgelerin satın alınmasından sonra ilk kez çalıştırılması ve kullanımı hakkında müşterilere bilgi vermek,
-Süpürgelerin filtre temizliğini yapmak, evde yapılabilecek bir işlemse müşterilere bilgi vermek,
-Arıza yapan cihazların tamirini gerçekleştirmek, gerekirse parça değişimi sağlamak,
-Yerinde giderilebilecek sorunların çözümünü mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yapmak, kullanıcı hatasından kaynaklı arızalarla ilgili bilgilendirme yapmak, yerinde giderilemeyen arızlar söz konusu olduğunda Rowenta Servisleri tarafından teknik serviste onarımını yapmak yer almaktadır.
Kartal Rowenta Servisi Süpürge Tamiri
Kartal Rowenta Servisi süpürge tamiri yaptırmak isteyenler dilerlerse yetkili servise süpürgelerini götürerek arıza hakkında bilgi alabilirler. Yapılacak olan tamir işleminin kapsamını ve süresini öğrendikten sonra verdikleri onay doğrultusunda Kartal Rowenta Servisi tarafından süpürge arızası giderilmektedir. Kırılan parçaların değişimi, filtre temizliği ve arızalı parçaların onarılması gerek yerinde gerek yetkili servislerde kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Rastgele bir tamirci çağırarak süpürgenizi kurcalatmadan doğrudan üretici firma ile iletişim kurarak, Rowenta servisleri tarafından yönlendirilecek bir yetkili eleman sorununuzun çözümünü bilinçli bir şekilde çözebilmektedir.