La Casa De Papel 3.sezon olacak mı, 3.sezon gelecek mi?
25 Mart 2018
Umut Köse
Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yepyeni bir blog yazıma hoş geldiniz. Uzun zaman sonra tekrar sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda La Casa de Papel dizisi hakkında bir içerik hazırladık. Umarım faydalı bir yazı olur. İsterseniz hemen başlayalım!

La Casa De Papel dizisi, Netflix tarafından 1-2 sene önce yayınlandı ve Türkiye’de de oldukça büyük ses getirdi. La Casa de Papel’in devam etmesini isteyen izleyiciler ise internet üzerinden dizinin 3.sezonu olacak mı, gelecek mi sorularını sormaya ve arama motorlarında, sosyal medya gibi mecralarda sorularının cevaplarını aramaya başladı. Bizler de bu konu ile ilgili bir içerik hazırlamak ve dizi tutkunların sorularını yanıtlamak istedik.

3. SEZON YAYINLANACAK MI?

İspanyol Kraliyet Darphanesi soygununu ele alan La Casa De Papel, Profesör ve ekibinin kurduğu planın başarıyla tamamlanmasının ardından final yapmıştı. Finalde Raquel’in, Profesör’ün kendisine verdiği kartpostallardan yola çıkarak koordinatlara ulaşması ve Profesörü bulması, akıllarda 3. sezon yayınlanacak mı sorusunu getirmişti.

Sosyal medya üzerinden dizinin yeni sezonunun yayınlanacağına dair söylentiler dolaşsa da, konuyla ilgili resmi açıklama henüz gelmedi.