LG Servis İzmir
28 Şubat 2018
Umut Köse
Paylaş

LG marka televizyonlarınızın zaman zaman arıza yapması hiç istenmese de görülebilecek bir durumdur. Bazen kullanıcı hatalarından kaynaklı bazen de firma üretiminden kaynaklı problemler yaşanmaktadır. Bu durumda LG Servis İzmir şubesinden gerekli teknik desteği almak mümkün olacaktır. Müşteri hizmetleri aracılığıyla teknik yardım talep eden kişilerin arıza kaydı oluşturulup sonrasında evlerine ilgili teknik birim yönlendirilmektedir.
İzmir LG TV Servis
LG Servis İzmir televizyon arızaları için etkili ve güvenli bir sorun çözümü sağlamaktadır. Televizyonunuzun inceliklerini ancak o markayı çok iyi bilen bir tamirci anlayabilir. Bu bilgi ışığında televizyonun daha fazla hasar almasını engellemek adına öncelikle arıza tespiti sağlanmaktadır. Yaşanan arıza tespitinin ardından ilgili tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Öncelikli amaç cihazın yerinde tamir edilmesidir.
Ancak bazen parça değişimi olmaksızın cihaz tamiri mümkün olmamaktadır. Bu durumda ekip ya da teknisyen elinde yedek parça varsa o anda değişim yaparak sorunu giderebilir. Ancak her zaman değişmesi gereken parça için hazır bir yedek parça bulunmayabilir. Bu durumda yapılması gereken televizyon için yedek parça getirilmesini beklemek olacaktır. Bu da tamir sürecini biraz uzatabilmektedir.
LG Servis İzmir İletişim Bilgileri
Bozulan LG televizyonları için servis çağırmak isteyenler LG Servis İzmir şubesi telefon numarası olan 444 78 56’yı arayabilirler. Arıza kaydı oluşturarak ilgili arıza hakkında bilgi verip adreslerine teknik ekip ya da teknisyen gelmesi için talepte bulunabilirler.
Website: http://www.lgservisizmir.org