Libelle Servis Telefon Numarası: 444 78 56
2 Haziran 2018
Umut Köse
Paylaş

Özellikle en sık kullandığımız temizlik robotları, halı yıkama makineleri gibi cihazlarda meydana gelen arızalar yüksek miktarlarda paralar ödemenize sebebiyet verebilir. Müşterilerin en çok canını sıkan durumlardan bir tanesi de parça değişimi yaptıktan sonra kısa süre içerisinde tekrar aynı parçalardan meydana gelen problemler oluyor.

Libelle Servis olarak uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyoruz ve müşterilerimizin yaşamış olduğu bu sıkıntıları yakından gözlemleme şansına sahibiz.

Siz müşterilerimizi memnun edebilmek için değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Böylece sürekli olarak yeni masraflar ile karşı karşıya kalmanızı mümkün olduğu kadar minimum seviyeye indirmeye çalışıyoruz.

Eğer size sunmuş olduğumuz bu profesyonel hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir ve çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemiz üzerinden daha önceden sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında. bilgi alma şansına da sahip olacaksınız Libelle servis ekibi tarafından sunulmakta olan avantajlı fırsatlardan siz de yararlanmak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden bizi arayın ve hemen işlemlere başlayın.

Sunmuş olduğumuz garanti sayesinde en kaliteli özel servis imkanlarından faydalanma fırsatına sahip olacaksınız. Bugüne kadar çalışmış olduğumuz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve yaşamış olduğunuz problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesini izlemek olacaktır.