Maymunlar Cehennemi 3 ve Şirinler 3 kayıp köy Bir Arada
2 Mart 2018
Umut Köse
Paylaş

İlk serisinin 1968 yılında ABD’de vizyona girdiği ve Maymunlar Cehennemi’nin revize edilerek günümüz teknolojilerine uyarlanmış serileri ise 2011 yılında sinemalarda gösterime girdi. Bilim kurgu, aksiyon, dram ve macera dörtlüsünü bir arada barındıran Maymunlar Cehennemi 3 Savaş, şimdiye kadar vizyona giren seriler içerisinde en çok beğeni toplayanı. Tüm serilerin kahramanı Sezar, Maymunlar Cehennemi 3filminde uzun süredir şehirden uzaklaşarak ormanın derinliklerinde ırkı için özel barınaklar kurmuş ve intikam alacağı günü beklemektedir. Her seride olduğu gibi bu seride de insan ırkı tarafından ihanete uğrayan Sezar, Colonel ile yüzleşmek için yola koyulur. İnsan ve maymun ırkının kaderi bu seride belirlenecektir. Sezar ve Albay’ın birbiriyle ölümüne karşılaştığı, mükemmel görsel efektlerle süslenmiş filmde her iki türde yüzlerce kayıp vermesine rağmen, haklı ve kazananın kim olacağı konusunu siz değerli izleyicilere bırakıyoruz.

Maymunlar cehennemi 3 savaş izlemek için: http://www.hdfilmdeposu.com.tr/maymunlar-cehennemi-3-savas-2017-turkce-dublaj-izle

Baş rollerini Andy Serkis, Steve Zahn, Karin Konoval, Woody Harrelson, Amiay Miller, ve Cabriel Chavarria’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Matt Reeves’in olduğu Maymunlar Cehennemi 3 (Savaş) 7.9 IMDB puanıyla sinema eleştirmenlerinden tam not almayı başarmış görünüyor.

Bu kadar bilim kurgu ve aksiyonun arkasından sizlere ailece seyredebileceğiniz mükemmel bir tavsiyemiz olacak. Hemen hemen herkesin hayatının belirli bir döneminde izlediği Şirinler serisinin 3. filmi Şirinler 3 Kayıp Köy, 7 Nisan 2017’de vizyona girdi. Şirinler 2’nin devamı niteliğindeki Şirinler 3 Kayıp Köy, tüm ekibi yep yeni bir macerayla buluşturuyor. Fantastik animasyon çizgi filmler içerisinde her yaş grubundan izleyiciye hitap eden Şirinler Kayıp Köy macerası, Şirine’nin kendi türlerine benzeyen bir türü görmesinin ardından başlıyor. Sakar şirin, Şirin baba, Şirine ve Gözlüklü şirin etrafından şekillenen senaryoda, karanlık ormana doğru yola koyulan kahramanlarımızı kötü kalpli büyücü Gargamel’in entrikaları ve planları karşılayacaktır. Buldukları eski bir haritayla kayıp şirin köyünü arayan kahramanlarımızın  mizahi bir anlatımla izleyiciye sunulan hikayesi Şirinler 3 Kayıp Köy, IMDB puanı 5.6 olmasına karşın seyircilerden tam not almayı başarmış görünüyor.

Şirinler 3 kayıp köy izlemek için: http://www.hdfilmdeposu.com.tr/sirinler-3-kayip-koy-smurfs-the-lost-village-2017-turkce-dublaj-izle

Yönetmen koltuğunda Kelly Asbury’nin oturduğu, Demi Lovato, Mandy Patinkin, Jack McBrayer gibi oyuncular tarafından seslendirilen Şirinler 3 Kayıp Köy, 2017 yılında vizyona giren animasyon çizgi filmler içerisinde beğeniyi en çok hak edeni şeklinde övgü almış.