Organik Aşk filmi internete düştü mü?
6 Ekim 2018
Umut Köse
Paylaş

Organik Aşk filmi sevenleri ile 14 Eylül’de izleyici karşısına çıktı. Peki Organik Aşk filmi internete düştü mü? Sinemaya gitmeye üşenenler, imkanı olmayanlar ve internetten film izleyenlerin merak ettiği sorunun cevabı belli oldu… Detaylar yazımızın devamında…

FİLM HENÜZ İNTERNETE DÜŞMEDİ.

Film Hakkında: Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu, senaryosunu Volkan Girgin’in kaleme aldığı Organik Aşk’ın başrollerini Gizem Karaca Ekmekçi ve Mustafa Mert Koç paylaşıyor

Organik Aşk, bir Ege köyüne yerleşmek isteyen Bülent’le ailesinin zorla evlendirmeye çalıştığı Esma’nın kesişen yolculuğunu anlatır.

Organik Aşk filmi henüz yeni vizyona girdiği için internette yer almamakta. Organik Aşk filmini internet üzerinden izleyebilmeniz için filmin gişeden kalkmış olması ve film yapımcısının internet üzerinde yayınlara izin vermesi için Blu-Ray ya da DVD-ROM kasetlerini çıkarması gerekmektedir.

Organik Aşk filmini internete düştüğünde haber almak istiyorsanız yazımızın sonunda yorum olarak belirtirseniz, sitemiz üzerinde bu film internete düştüğünde sizlere bilgi verilecektir… Bir sonra ki yazıda görüşmek üzere!