Özel Hoover Teknik Servis Merkezi
5 Mayıs 2018
Umut Köse
Paylaş

Her evin ya da iş yerinin ihtiyaçlarından biri olan bulaşık makinesi, kaliteli ve uzun ömürlü olmalı ki ekonomimize zarar vermemelidir. İşte bu vizyonla yola çıkan Hoover, dünyada uzun yıllardır hizmet vermesinin yanı sıra ülkemizde de ciddi bir kullanıcı sayısında artış gözlemlenmektedir. Ülkemizde yeni bir marka olduğundan dolayı çok markayla ilgili bilgisi ve uzmanlığı olan teknik servis ekibi bulunmamaktadır.

Hoover Teknik Servis Telefonu: 444 78 56

Fakat uzun yıllardır İstanbul’da hizmet veren ve Hoover servisi olarak çalışan İstanbul Hoover servis uzman ve işlerinde profesyonel olan teknik servis kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Bu firmaya ulaşmaksa çok kolaydır. İstanbul’un neresinde olursanız olun sadece 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine açık adresiniz paylaştığınız taktirde sizin konumunuza en yakın olan deneyimli ve uzman bir teknik servis ekibi mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşımı sağlanacaktır.

Firma isterseniz sizin bulaşık makinenizi gelip ekinizden alabileceği gibi isterseniz de yine çağrı merkezini arayarak özel teknik servis merkezinin açık adresini alarak sizlerde bulaşık makinenizi getirebilirsiniz. Ayrıca firma uzun yıllardır bu işte profesyonel ve bir çok deneyime de sahip olduğu için sizlere bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer bulaşık makinenizde herhangi bir parça değiştiyse o parça için garanti hizmeti vermektedir. Aynı arıza ile tekrar karşılaşmanız durumunda sizlere ücretsiz teknik servis hizmeti verilmektedir.