Özel İzmir Siemens Servis Merkezi
18 Mart 2018
Umut Köse
Paylaş

Çeşitli elektronik ev eşyalarında öncü bir firma olan Siemens, almaya karar verdiğimiz ürün ne olursa olsun Siemens markalıysa tercih listemizde bir adım önde oluyor. Tabi ki de bu çamaşır makineleri içinde geçerlidir. Türkiye’de ve geri kalan dünyanın diğer ülkelerinde bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük sebebi yaygın bir marka oluşudur. Tahmin edeceğiniz üzere yaygın olan bir çamaşır makinesi markasının teknik servisi de, yedek parçası da yaygındır.
Ülkedeki bir çok özel firma markanın kalitesini artıracak teknik servis hizmeti sunmaktadırlar.

Bu firmalardan biri olan ve özelliklede İzmir’de oturuyorsanız ve Siemens markalı bir çamaşır makineniz varsa ve arızası varsa yapmanı gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çamaşır makinenizdeki sorunu çağrı merkezi görevlisine anlatmak ve adresinizi vermek olacaktır. Sizin isteğinize bağlı olarak Siemens servis ekibi evinizden çamaşır makinenizi alabilir ya da siz kendiniz servise bırakabilirsiniz.

Siemens Servis İzmir şubesinden belirli performans testleri gerçekleştirildikten sonra bakım onarım işlemleri gerçekleştirilir. Çamaşır makinenizin uzaman teknik servis personelleri tarafından arızası tespit edildikten sonra size tamir seçenekleri sunularak sizin onayınız alınarak tamir işlemi gerçekleştirilir.

Teknik servis, yapmış olduğu işlemler olumlu sonuçlanmasının ardından size çamaşır makinenizi teslim etmektedir. Ayrıca firma bir yıl boyunca geçerli olan hem işçilik hem de değişen parçası için makinenize garanti vermektedir. Bugün 13:58