Panasonic Servis Merkezi
2 Mart 2018
Umut Köse
Paylaş

Panasonic marka televizyonlarınızın her zaman daha iyi çalışması için İstanbul ve İlçelerinde Panasonic Servis hizmet vermektedir. Keyifle dizilerinizi seyretmek ve dünyadaki haberleri takip etmek, istediğiniz programları seyretmek için televizyonunuzun her zaman düzgün çalışması gerekmektedir. Ancak bazen çeşitli nedenlerle televizyonlarda arızalar olmaktadır.

Bazen görüntünün gittiği ya da sesin çıkmadığı yaşanan durumlar arasındadır. Panasonic Servis televizyon arızaları arasında en çok görülenler:

– Televizyon içinde USB bellek bozulması, kırılması,
– Yüksek voltajdan dolayı oluşan bozulmalar,
– Televizyonda oluşan iç ekran kırılmaları,
– Ekranda oluşan çizgiler gibi birçok sorun bulunmaktadır.

Panasonic Televizyon Servisi

Panasonic Servis televizyon arızaları için çözüm üretmeden önce arıza tespiti yapmaktadır. Yapılan arıza tespiti neticesinde cihaz arızası servise götürülerek ya da yerinde tamir edilmektedir. Panasonic Servis, yerinde yapılamayan ya da parça değişimi gerektiren arızalar için biraz zaman gerekebilmektedir. Bu durumda cihazın tahmini olarak ne kadar zamanda tamir edilebileceği hakkında bilgi verilmektedir.

Panasonic Servis İletişim

Panasonic Servis iletişim bilgileri arasında yer alan 444 78 56 üzerinden servisle bağlantı kurulabilmektedir. Panasonic Servis hizmetlerinden daha hızlı yararlanmak isteyenler, İstanbul’un her köşesinden özel servis birimi ile iletişime geçebilirler. Arıza kaydı bırakan bütün müşterilere servis çalışanları, arama sırasına göre gerekli tamir hizmetini vermektedir.

Panasonic marka televizyonlarda yaşanan problemler için kesinlikle bir teknik eleman çağırmanızı ve rastgele televizyonunuzu kurcalatmamanızı öneririz.

Website: https://www.panasonicservis.org