Periscope Canlı Yayınlar
13 Kasım 2017
Umut Köse
Paylaş

Günümüzde Sosyal Medya’nın gelişmesi ile birlikte canlı yayınlar özelliğide oldukça arttı. İlk olarak Youtube ile başlayan canlı yayın özelliği kısa süre sonra diğer Sosyal Medya mecraları olan Twitter, Instagram ve Facebook’a da gelmişti.

Dünyada ve Türkiye’ye bir anda tanıtılan Periscope ise şu an kullanılan canlı yayınlar arasında en çok tercih edileni. Günümüzde en çok kullanılan canlı yayınlardan biri olan Periscope, tüm insanların canlı yayın yapmasını ve iletişime geçmesini sağlıyor. Son zamanlarda maç yayınlarının da yapıldığı Periscope günümüzde artık Scope ismiyle insanlara ulaşıyor.

Canlı yayın izlemeyi sevenlerin telefonlarında mutlaka olması gereken bir uygulama olan LiveScope, Periscope üzerinden yapılan tüm yayınları takip etme imkanı sunuyor. Kullanışlı menülere ve kolay bir arayüze sahip olan program ile dünyanın herhangi bir bölgesindeki yayını kesintisiz izleyebiliyorsunuz.

Ücretsiz canlı olarak takip edebileceğiniz kanallar: Seyahat, Spor, Haber başta olmak üzere tüm kategoriler de canlı yayınları takip edebilirsiniz.

Periscope canlı yayınlarını ücretsiz olarak takip edebileceğiniz “Periscope Canlı Yayınlar” uygulamamızda tüm aradıklarınızı bulabilir, canlı yayın açabilir ve tüm dünyaya erişebilirsiniz.

Türkiye’de 500.000 indirmeye yaklaşan Periscope Canlı Yayın uygulamamız tüm dünyaya hitap etmektedir.

Live Scope özelliklerimiz ise:

 • Periscope – Twitter entegrasyonu
  – Kolay arayüz
  – Kullanışlı menüler
  – Dikey ve yatay izleme
  – Gelişmiş arama ve filtreleme özelliği
  – Popüler konulara anında ulaşabilme

LiveScope ile hemen şimdi uygulamayı indirerek canlı yayın açabilir ve bir çok kişiye hitap edebilirsiniz…