PND.TL ile Link kısaltarak sizde para kazanın!
2 Mart 2018
Umut Köse
Paylaş

Merhaba arkadaşlar, internetten para kazanma serimize devam ediyoruz. Bu serimizde sizlere “reklam geçerek para kazandıran” yeni sistem olan PND.TL sitesini tanıtacak ve kazanç oranlarından bahsedeceğim. Umarım faydalı bir blog yazısı olur. Haydi başlayalım!

Öncelikle sistem hakkında kısa bilgiler verelim:

1 – Reklam geçilerek para kazanılıyor.
2 – Her gün olmasa da ayın belli kesimlerinde sürekli ödemeler var.
3 – Alt limit 15 TL
4 – Linkler’de görsel çıkartabiliyorsunuz.
5 – İstediğiniz vakit destek alabilirsiniz.
6 – Etkinlikler yapıyorlar.
7 – 1 İP’i 24 saatte bir kez sayıyorlar.
8 – Yüksek kazanç oranları sunuyorlar.
9 – %10-20 Referans kazancı sunuyorlar.
10 – Kolayca paranızı çekebiliyorsunuz birden fazla ödeme tipi ile ( Banka havalesi – Papara – Payza vs. ) İle ödemenizi alabilirsiniz.

Sistem hakkında tüm bilgiler burada verildi. Son 6-7 ayda link kısaltma servislerinin gitgide yayılması ve internette her gördüğümüz gruplarda kısa linklerin paylaşılmasıda Link.tl, bc.vc gibi firmaların artık ödemelerde zorlanmasına ve bot hit trafiklerine karşı bir şey yapamadıklarından sonra sistemlerde ödemelerini geciktirmeye ve işlerini doğru yapamaya itmişti. Trlink sistemi ise ödemelerini günlük yapmakta ve günlük bonuslarını sizlerle buluşturmakta. Umarım sizlerde istediğiniz miktarda bol kazanç sağlarsınız.

Kayıt olup hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. KAYIT

Dilerseniz referanslı linkimden dilerseniz ise normal kayıt olma linkinden kayıt olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere PND.TL sistemini tanıttım, umarım faydalı bir yazı olmuştur, bir sonra ki yazımda görüşmek üzere, hoşçakalın 😀