Profilo Beyaz Eşyalarınızın Tüm Sorunlarında Yanınızdayız
24 Ocak 2018
Umut Köse
Paylaş

Toplum içerisinde beyaz eşya alırken oldukça yaygın olan bir yanılgı var, pahalı olan model kaliteli ve iyi modeldir. Bu kesinlikle yanlış. Beyaz eşya alırken en önemli şey işlevsellik olmalıdır. Hiç kullanmayacağımız bin bir türlü özelliği olan beyaz eşyaları almak, onu verimli kullanamayacağımız için gereksiz ve saçma sayılabilir. Bunun gibi birçok mantık süzgecinden geçirerek karar vermek gerekir.

Beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken kriterlerden bir diğeri de teknik servis hizmetidir. Servis hizmeti yaygın olmayan, yedek parçaları bulunmayan marka ya da model cihazlar sizin için ileride sorun yaratacaktır. Bu nedenle yaygın ve büyük markalar tercih edilir. Profilo bu markalardan sadece biridir.

Profilo hem yaygın teknik servis ağına, hem de kolay bulunur yedek parçaya sahip ürünler üretiyor. Özellikle beyaz eşya konusunda teknik servis ağını düşündüğünüzde, her ilde en az bir tane olduğunu görüyoruz. Özellikle yetkili olmayan, yani özel servisleri de düşündüğümüzde bu rakam çok daha fazla büyüyor.

Profilo İstanbul Servisleri‘nin büyük çoğunluğunu özel servisler oluşturuyor. Yetkili servisler yoğunluktan dolayı özensiz iş yapmaları ya da asık suratlı olmaları gibi bir kanıya sahip. Bu nedenle müşteriler artık çoğunlukla özel servisleri tercih ediyor. Özel servisler ise yetkili servislerle rekabet ettiği için daha kaliteli hizmet ile müşterilerinin memnuniyetini sağlıyorlar. Bugün Şişli Profilo Servis merkezini aradığınızda arada ki hizmet farkını görebiliyorsunuz.