Rahat Rahat Kullanım İçin Vodafone Bedava İnternet
3 Temmuz 2018
Umut Köse
Paylaş

Telekomünikasyon kullanıcıları için en önemli içeriklerden birisini internet paketleri oluşturmaktadır. Çünkü akıllı telefonlarda ve tablet cihazlarda kullanılan mobil hatlar, internet paketleri ile birlikte sosyal medya ortamlarının kullanılmasını, oyunlar oynanmasını, video izlenmesini ve müzik dinlenmesini sağlamaktadır. Kullanıcılar, bu işlemleri gerçekleştirebilmek için Türkiye genelinde çok yüksek oranda Vodafone firması tarafından sağlanan tarifeleri tercih etmektedir. Vodafone, Türkiye’nin en köklü telekomünikasyon firmalarından biri olarak, kullanıcılar için çok geniş internet paketlerine sahip olan içerikler sağlamaktadır. Tarifelerde bulunan internet içerikleri, kimi zaman sınırsız noktalara ulaşırken kimi zaman ise çok uygun fiyatlı içeriklerden oluşturmaktadır. Hatta bazen firma tarafından Vodafone bedava internet paketleri paylaşılmaktadır.

Türkiye’de Vodafone bedava internet paketlerine ulaşabilmek için en çok kullanılan sitelerden biri olan bu sayfada, bedava internet paketlerine ulaşabilmeniz için birçok işlem türü hakkında bilgi verilmektedir. Örneğin, Vodafone Yanımda uygulamasının kullanılması sayesinde veya lira yüklemesi sonrasında yapılabilecek işlemler ile birlikte ne kadar bedava internet kazanabileceğinizi bu siteden öğrenebilirsiniz. Sitede paylaşılan Vodafone içerikleri, çok basit bir şekilde yapılan uygulamalar ile akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde bedava internet paketlerinin yüklenmesini sağlıyor. Bu paketler, kimi zaman bir aylık kimi zaman bir haftalık bazen ise günlük internet kullanımı sağlarken, megabayt veya gigabayt üzerinden farklı boyutlarda olabiliyor.

Site üzerinde kullanım şekilleri açıklanan Vodafone bedava internet paketleri, genellikle ücretsiz bir şekilde yüklenebilen ve her yöne kullanılabilen paketler oluyor. Bu paketler, genel kullanım süresi içerisinde hat sahibi tarafından kullanılabilen ve başka kişilere devredilemeyen paketler olurken, kullanım haklarının tamamlanması için belirtilen süre içerisinde rahat rahat internet bağlantısı elde edilmesini sağlıyor. Sitenin belirli bir kategorisi altında bulunan bedava internet paketleri için kimi zaman sms ile başvuru yapılması kimi zaman ise belirli bir yükleme ya da uygulama kurma işlemi yapıldıktan sonra direkt olarak yüklenebiliyor. Site üzerinde güncel olarak her gün ve her ay yenilenen bedava internet paketleri hakkında bilgi paylaşılırken, binlerce Vodafone hat kullanıcısı bu siteyi takip ederek bedava internet paketlerine ulaşıyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Kampanyaları

İnternet günümüzde akıllı telefonlar ve bilgisayarlarda en çok kullanılan servis hizmetlerinden bir tanesidir. İnternete ihtiyaç o kadar fazladır ki neredeyse bu aletleri internetsiz kullanmak mümkün değildir. Bu noktada Turkcell abonelerine pek çok farklı bedava internet kampanyası sunuyor. Turkcell bedava internet kampanyaları ile internetin tadını doya doya çıkartabilir ve istediğiniz sitede gezebilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyalarının bir kısmı Bip kullanıcıları için sunuluyor. Bip, Turkcell’in hazırlamış olduğu özel bir mesajlaşma ve konuşma uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden internet kullanarak arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle ve uygulamayı kullanan herkesle konuşabilirsiniz. Yeni nesil iletişim platformu olarak tanımlanan Bip ile uygun fiyat tarifelerini seçerek bedava internet kullanmak mümkündür. 2018 yılının sonuna kadar devam edecek olan tarifede 5 GB’lik bedava internet kullanımı için aylık olarak 9,90 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Aylık olarak 5 GB internet kullanımı ile istediğiniz kadar konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz. Eğer 5 GB çok fazla diyorsanız daha az internet olan paketler de bulunuyor. 1 GB’lik bedava internet paketini 2,90 TL’lik ek tarife ile alabilirsiniz. Yine bir aylık sürede kullandığınız paketi iptal etmedikçe her ay otomatik olarak yenilenir. Bu kampanya dâhilinde verilen haklar sadece yurt içinde kullanılabilir.

Dergilik kampanyası ile Turkcell’in Dergilik uygulamasını indiren ve uygulama üzerinde salla kazan kampanyasına katılan aboneler için sürpriz hediyeler veriliyor. Bu hediyeler arasında bedava internet paketleri de bulunuyor. Dergilik uygulamasına ek internet harcamadan dergi ve gazeteleri okuyabilirsiniz. Bu kampanyada verilen hediyeler yine bir ay süre için geçerli olacaktır.

Turkcell bedava internet kampanyalarından bir tanesi uzun süredir hatlarına lira yüklemesi yapmayan hazır kart sahipleri için sunulmuştur. Hatlarına tekrardan yükleme yapan kişiler için bir aylık süre ile geçerli olan 3 GB internet kullanımı hediye ediliyor. Yedi ay ve daha uzun süredir yükleme yapmadıysanız bu kampanya işinize yarayacaktır.

Fizy kampanyaları ile bedava internet kullanma hakkı aboneler için sunuluyor. Fizy müzik uygulaması ile müzik dinlerden internet hediyesi kazanabilirsiniz. 100 ila 249 şarkı dinleyenler için 250 MB, 250 ila 499 şarkı dinleyenlere 500 MB, 500 üzerinde şarkı dinleyenlere ise 1 GB internet hediye olarak sunuluyor.

Turk Telekom Bedava İnternet Kullanma Detayları

Turk Telekom telefon operatörü müşterileri için en cazip internet paketi seçeneklerini sunmaya devam ediyor. Günümüzde artan internet ihtiyacına karşılık vermek için her geçen gün yeni avantajlarla üye isteklerine uygun tarife ve paketler sunuyor. Akıllı telefon kullanımıyla artan internet paketi ihtiyaçları için her bütçeye uygun seçeneklerin yanında bedava internet kullanım hakları getiriyor. Ay ortasında paketi biten üyelerin sorunlarına cevap vermek adına daha çok internet fırsatları getirip her geçen gün güncel tarifelerle isteklere cevap veriyor. Turk Telekom bedava internet fırsatlarını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Sizlere tanıtacağımız ilk fırsat Telekom’un 4 GB ile 10 GB arası bedava net kazanma kampanyası olarak bilinen kazançlı seçeneğidir. Bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak 4,4G SIM yazarak 5555’e göndermeniz gerekir. Bunun sonucu size bir mesaj iletilecektir. Bu mesaj sonrasında ne kadar kazandığınızı öğrenebileceksiniz. Yani tam olarak net bir miktar verilmese de 4 ile 10 GB arası bir rakam verilmektedir.

Sıradaki seçenek hediye internet kampanyası olarak adlandırılmaktadır. Bu kampanyaya kayıt olduktan sonra tek seferde en az 50 tl yükleme yapılması gerekir. Böylece 30 gün sürecek 1 GB internet paketinden yararlanmaya başlanacaktır. Eğer yükleme en az 100 tl olacak şekilde yapılırsa 4 GB hediye net paketi kazandırmaktadır. Yapmanız gerekenler HEDIYE INTERNET yazarak 5555’e göndermek olacaktır.

Şimdiki Turk Telekom bedava internet avantajı sosyal medya tutkunları için geçerlidir. Bunun için kadın müşterilerin tek seferde 30 tl yükleme yapması gerekmektedir. Farklı sosyal ağlarda kullanmak üzere 2 GB internet bu yükleme sonrası hattınıza geçmektedir. Tek yapmanız gereken yüklemeden önce SOSYAL PAKET yazarak 5555’e mesaj göndermektir.

Şimdiki avantajı ise hem doğaya katkı bulunmanıza yardımcı oluyor hem de bedava internet hakkı kazanıyorsunuz. E-fatura abonesi olmanız durumunda hattınıza 1 GB internet yükleniyor. Böylelikle faturalarınız mail adresinize gelecek ve kâğıt kullanımına gerek duyulmayacaktır. Bu durumda kâğıt israfının önlenmesi konusunda katkı sağlamış da olacaksınız. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken 1GB mail adresinizi yazıp 3008’e mesaj göndermektir. Bu işlemlerin sonunda 1 GB internet kazandığınız gibi artık faturalarınızı e fatura olarak almaya başlıyorsunuz.

Turk Telekom bedava internet kampanyalarının güncel bilgilerini devamlı olarak takip etmek için siteyi takip edebilirsiniz.