Şahsiyet Dizisi PuhuTV ‘de
20 Mart 2018
Umut Köse
Paylaş

Ezel dizisinden tanıdığımız çift Haluk Bilginer ve Cansu Dere, PuhuTV ‘nin yeni yapımlarından Şahsiyet dizisi ile yeniden dizilere geri döndü. Dizi TV üzerinden yayınlanmayıp sadece PuhuTV üzerinden izlenebilecek.

Dizi bir seri katilin hikayesini anlatıyor. Emekli bir adliye görevlisi olan Agâh, İstanbul ‘un hareketli bölgelerinden birinde mütevazi bir hayat sürmektedir. Bir gün Agâh’a Alzheimer teşhisi konulur. Eşi vefat etmiş ve kızı yurt dışında okumaktadır. Bunun üzerine uzun süre düşünen Agâh yıllardır ertelediği ve gerçekleştirmek istediği cinayeti artık gerçekleştirmesinde sakınca olmadığına karar verir. Çünkü hastalık nedeniyle nasıl olsa yaptığı her şeyi unutacaktır. Bu düşünce onu rahatlatmıştır.

Polis merkezinden çalışan Nevra ile Agâh ‘ın yolları kesişir ve ikilinin hayatı değişir.

Haluk Bilginer ve Cansu Dere yine oyunculuklarını konuşturmuk Şahsiyet dizisinde. İlk 3 bölümü PuhuTV ‘de yayınlandı bile. Oyuncuları ve senaryosu ile tüm dikkatleri üzerine çekti. İlk bölümleri de çok olumlu eleştiriler aldı.

Şahsiyet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncuları arasında Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Necip Memili ve Müjde Ar bulunuyor.

Dizinin yapımcısı ise Ay Yapım. Daha önce Ezel, Karadayı, Yaprak Dökümü gibi bir çok kaliteli diziye imza atan ay yapım bu defa da Şahsiyet Dizisi ile başarılı bir dizi ortaya çıkarmış.

Dizinin yönetmenlik koltuğunda Onur Saylak oturuyor. Oyuncu olarak başarılı olan Onur Saylak ilk defa yönetmenlik yapıyor.

Dizi hakkında daha detaylı bilgiler için

http://www.fosforlukalem.com/sahsiyet-dizisi/

https://puhutv.com/sahsiyet-detay

Yorumlar
  • Betül

    Dün 3 bölümün hepsini birden izledim. Haluk Bilginer yine oyunculuğunu konuşturmuş. Başarılı bir dizi tutar bu şahsiyet dizisi.

    Cevapla