Sevgiliye ne gibi doğum günü hediyeleri alınabilir?
28 Aralık 2017
Umut Köse
Paylaş

Merhaba arkadaşlar! Uzun bir aradan sonra #Yaşam kategorisinde insanların oldukça Google’da fazla arattığı, merak ettiği konulardan biri olan “Sevgiliye ne hediye alınır” gibi soruları bugün yanıtlayacağız.

Bu yazı kesinlikle sponsorlu bir içerik içermemektedir. Tamamen tavsiye ve öneri içermektedir.

Sevgilinizin doğum günü mü yaklaştı? Sevgilinize özel bir hediye mi almak istiyorsunuz? Ay dönümünüzü ya da yıl dönümü tarihiniz mi yaklaşıyor? Ne hediye alacağım diye hala karar veremediniz mi? Tam da doğru yerdesiniz…

Sizlere daha önce alışveriş yaptığım bir internet sitesinden aldığım ürünleri bu yazımda önerecek ve sevgilinize güzel ve manevi hediyeler almanızı sağlayacağım.

Öncelikle sevgilinize doğum günü için bir hediye bakıyorsanız; kesinlikle kısa ya da bir kaç yıl içerisinde eskiyebilecek ürünler almamanızı öneririm. Örnek: giysi, parfüm vs. gibi…

Sevgilinize manevi tarzında hediyeler alarak; yani eskimeyen sürekli saklayabileceği bir hediye alırsanız bu onun çok hoşuna gidecek ve kendisini özel kılacaktır.

Sizlere ilk önereceğim ürün: 130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle!

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Bu ürünü neden almalısınız? Sevgilinizin oldukça hoşuna gidebileceğini düşündüğüm bu üründe; sevgilinizle çekilmiş bir fotoğrafınızı sipariş ederek puzzle olarak geldiğinde hem sevgiliniz canı sıkıldığı zamanda bunu açıp rahatlamak için puzzle’ı döküp baştan yapabilir hemde oldukça hoşuna gidecek bir hediye olacaktır.

Size önereceğim ikinci ürün: Fotoğraf Baskılı Metal Bileklik

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Bu ürünü neden almalısınız? Sevgilinize bu üründe oldukça hoşuna gidecektir. Pandora bilekliklerine benzeyen bu üründe yuvarlak bir kesiminde sevgilinizle olan bir resim yine sevgilinize her an sizi hatırlatacak ve şık görünümü ile sürekli takmaktan keyif alacaktır.

Size önereceğim üçüncü ve önerebileceğim son ürün: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim kitabı

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Bu ürünü neden almalısınız? Sevgiliniz eğer iyi bir kitap okuyucusu ve kitapları oldukça seviyorsa bu 48 sayfadan oluşan küçük kitapta yazan doğum günü mesajlarını sürekli açıp okuyacak ve bu da onun için özel bir hediye anlamı taşıyacaktır.

Evet arkadaşlar, sizlere bu yazımda sevgilinize alabileceğiniz 3 tane ürün gösterdim. Bu ürünler ile 3’lü bir set oluşturup sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz.

İnternet sitesine gelince Hediyemen’den ben şahsım adına +200TL üzeri alışverişlerim bulunmakta ve gerek kargolanması, ilgileri ve ürünlerin kalitesi oldukça beni mutlu ediyor. Sizlere de kesinlikle önerebileceğim bir alışveriş sitesidir.

Umarım faydalı olabilmişimdir, bir sonraki yazımda görüşmek üzere!