Siccin 5 filmi internete düştü mü?
16 Ağustos 2018
Umut Köse
Paylaş

Türkiye’de korku severlerin bir numaralı korku filmlerinden biri olan Siccin, 5.filmiyle 17 Ağustos’da vizyona giriyor. Peki Siccin 5 filmi internete düştü mü? Sinemaya gitmeye üşenenler, imkanı olmayanlar ve internetten film izleyenlerin merak ettiği sorunun cevabı belli oldu.. Detaylar yazımızın devamında…

FİLM HENÜZ İNTERNETE DÜŞMEDİ.

Film Hakkında:Değişik görünümü ve tuhaf davranışlarıyla dikkat çeken Hale; annesi, akli dengesi bozuk babaannesi ve halası Azra’yla Nevşehir’de tarihi ve ürkütücü bir evde yaşamaktadır. 12 yaşındaki Hale’nin babası daha o doğmadan ortadan kaybolmuş ve bir daha hiç görülmemiştir. Hale bir gece korkunç bir kabus görür; hiç görmediği babası onu eski ve tekinsiz bir eve çağırmaktadır. Bu ev yıllar önce yasak bir ayinin yapıldığı Karain Köyü’ndeki dedesinin eski evidir. Bu kabustan sonra Hale’de bir takım akıl almaz değişimler başlar. Hale’nin bu ürkütücü değişiminden en çok zarar görenler ise Azra ve Azra’nın erkek arkadaşı Selim olur.

OKUYUCULARIMIZA FİLMİ KORKU FİLMİ SEVMEYENLER HARİCİ TAVSİYE ETMİYORUZ

Bazı izleyicilerde filmden aşırı etkilenme olduğu için korku filmlerinden ürküyorsanız bu filmi kesinlikle sizlere tavsiye etmiyoruz.

Siccin 5 filmini izlemeden önce gidenlerin yorumunu görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz…