Sıfır Bir 3.Sezonu Ücretsiz Nasıl İzlerim?
9 Kasım 2017
Umut Köse
Paylaş

Sıfır Bir dizisi yeni sezon çalışmalarını tamamalamasının ardından BluTV’de projenin tanıtımı gerçekleştirildi. Yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran online dizi ve film izleme platformu Blu TV, Youtube üzerinden yayın hayatına başlayan fenomen dizi Sıfır Bİr Adana ile anlaştığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. İşte, sevilen diziyi izleme seçenekleri ve oyuncuların ağzından aktarılan üyelik işlemleri…

Geçtiğimiz senelerde YouTube üzerinden bölümlerini yayınlayan Sıfır Bir dizisi 3.sezon için Kanal D’nin yeni projesi olan Blutv ile anlaştı ve 3.sezon bölümlerini oradan yayınlayacağını açıkladı.

Blutv sitesine giren izleyiciler ise 9,90TL ücretlendirme işlemini görünce kendilerini “ücretsiz” olarak nasıl izleyebileceğini düşündükleri yerde yani benim blogumda buldular 🙂

Evet efendim doğru yere geldiniz.

SIFIR BİR 3.SEZONU İNTERNET ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN… (TIKLADIKTAN 5 SANİYE SONRA REKLAMI GEÇ DEMENİZ YETERLİ)

Sıfır Bir 3.sezonunu izlemek isteyen arkadaşlar BluTv’ye üye oluyor ve Sıfır Bir dizi paketini seçerek mobil ödeme seçeneğini işaretliyorlar. Ödeme işlemlerini bitiriyorlar. Blutv faturanızdan 7 gün boyunca para çekmiyor. Bölümü izledikten sonra oradaki iptal yerinden paketi ve aboneliği iptal ediyorsunuz ve 3.sezonu ücretsiz olarak izliyorsunuz.

Umarım yazım işinizi görmüş ve sizlere faydalı olmuştur. Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere hoş çakalın!

Yorumlar