Şişme Küre Zeplin İle Kişiye Özel Tasarım
20 Nisan 2018
Umut Köse
Paylaş

Dikkat çeken reklamlar her zaman daha çok akılda kalır. Bu yüzden reklam ürünleri seçilirken insanları çekecek ve onların gözünü yormayacak materyaller tercih edilir. Sönmez inflatables, müşterilerinizin ilgisini çekecek, onları ürünlerinize ve hizmetlerinize yönlendirecek en etkili çözümlerden biri olarak şişme küre zeplin balonlarını üretiyor.

Şişme küre zeplin balonu dilediğiniz ölçüde hazırlanarak şekilde hazırlanıp sizlere sunulur. Dilerseniz dijital baskıyla tamamen kişiye özel olarak da hazırlanabilmektedir. Sizlerin tercihlerine göre yaptırılacak olan zeplin modelleri reklamlarınızı çok daha özel olmasını sağlayacaktır.

Hoş ve güzel bir iz bırakmak istiyorsanız zeplin modelleri hem maliyet olarak sizi yormayacak ve insanları etkileyecek modellerdendir. Tercihinizi şişme küre zeplin modellerinden yana kullanarak görsel bir reklam hazırlayıp etki altına alabileceğinizi unutmayın.

Kaliteli malzemelerden üretilen zeplin balonlar, hiçbir hava şartında bozulmaz ve güvenle kullanılabilir. İddialı ve prestijli bir tanıtım için siz de şişme küre zeplin balonlarını kullanabilir, farklı bir konsept ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Sönmez inflatables ürettiği sağlam zeplin balonlar ile markanızın geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlar. Oldukça eğlenceli bir reklam ürünü olan şişme zeplin balonları yediden yetmişe herkes fark edecek ve markanıza odaklanacaktır. Açılışlarda veya organizasyonlarda, dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz şişme küre zeplin balonlar, Sönmez inflatables güvencesiyle imal edilir.

Şişme Küre Zeplin ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.