Sitenize ve Sosyal Medya Hesaplarınıza WhatsApp Html İletişim Kodu Linki Ekleme
6 Ocak 2018
Umut Köse
Paylaş

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere çok kullanışlı ve güzel bir siteden bahsedeceğim. Bir çoğunuzun işini kolaylaştıracak ve işinize yarayacak olan WhatsAppla sitesini daha önce duydunuz mu? Duymadınız mı? O zaman hadi hemen başlayalım.

WhatsAppla.org kullanmak için buraya tıklayınız.

Sitenize, Sosyal Medya hesaplarınıza WhatsApp için iletişim kodu mu eklemek istiyorsunuz? Tam bu noktada whatsAppla sitesi sizler için kaynak oluyor ve işlerinizi kolaylaştırmada size olanak sağlıyor.

İnstagram’dan satış yapanların oldukça ihtiyacı olan ve instagram whatsapp link olarak bir çoğumuzun arattığı WhatsAppla artık hazır ve hizmet vermektedir. Hemen bir tıkla sizde WhatsApp iletişim linkinizi oluşturabilirsiniz.

WhatsApp iletişim kodu olarak işlev gören bu sitede yapacağınız tüm işlemler ücretsiz ve güvenilir şekilde yapılmakta. Sadece sosyal medya hesapları için değil siteye whatsapp iletişim ekleme yapmakta istiyorsanız bu aracı site sayesinde işlerinizi kolayca halledebileceksiniz.

WhatsAppla.org nasıl kullanılır?

Yukarı daki video sayesinde yapacağınız işlemleri görsel olarak izleyebilir ve nasıl yapacağınız hakkında daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Her şey 1 tık gerinizde! İşini kolaylaştırmak isteyenlere oldukça güzel bir aracı…

Evet arkadaşlar bu yazımda sizlere bir çok butik işleten ve internet üzerinden satış yapan mecralar için WhatsApp iletişim kodu hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarım faydalı olabilmişizdir. Bir sonra ki yazılarda görüşmek üzere hoş çakalın!