Şok 17 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu
2 Mart 2018
Umut Köse
Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yepyeni içeriğimize hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlerle birlikte #Yaşam kategorimizde Şok marketlerin haftalık yayınladıkları aktüel fırsat kataloglarını inceleyeceğiz. İsterseniz hemen yazımıza başlayalım.

Şok ve diğer marketler her haftada bir ya da iki kez fırsat kataloglarını yayınlıyorlar ve müşterilerinin ilgilerini topluyorlar. Marketlerinde yaptıkları haftalık indirim ve getirdikleri aktüel ürünler ile müşterilerin beğenisine sunuyor ve beğenilen ürünleri marketlerinde kalıcı olarak raflarında yer aldırıyorlar. Bu hafta ise Şok Aktüel 17 Mart kataloğunu inceleyeceğiz.

Yeni kampanya döneminde geçerli olacak ŞOK 17 Mart 2018 aktüel kataloğunun yayınlanması ile birlikte her hafta olduğu gibi bu hafta sonundan itibaren de sizleri bekleyecek birbirinden güzel, herkesin ilgisini çekebilecek şok fırsat ürünleri de belli oldu. İşte 17 Mart 2018 ŞOK kataloğunda yer alacak olan  indirimli ürünlerden bazıları:

Axen 40” FHD Uydu Alıcılı Led TV 102 ve Kawai Marka HD UYdu Alıcı 4000 Kanal destekli olan bu cihaz ile Hd Kalitedeki tv kanalların Hd kalitesinde izleyebilir unutulmaz anılar yaşayabilirsiniz.Fiyatı ise : 59,00 TL de sahip olam için şok marketler sizleri çağırıyor.

Şok 17 Mart Aktüel Ürün Katalogu:

Her hafta sonu Şok marketler tarafından yayınlanan aktüel broşürlerini anında ve güncel olarak takip etmek için sitemizi ziyaret edebilir, gelmesini istediğiniz ürünleri yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.sokaktuel.org/sok-17-mart-2018-aktuel-urunler-katalogu/