Şok Market Aktüel Ürünler
23 Ekim 2017
Umut Köse
Paylaş

Türkiye’de bim Market’le başlayan marketler zincirlerinin kurulması şok ve a101 devam ediyor. Bunlardan ilk açılan büyük market olma özelliğini koruyan bim haftanın Cuma günü ile Salı günleri aktüel ürünler yayınlıyor. Şok market kataloğu ise Çarşamba günleri ile cumartesi günleri içinde çıkıyor. Türkiye’de en çök marketler zincirlerine sahip olan a101 marketler zinciri ise Perşembe günleri ile cumartesi günü içinde aktüel indirim katalogları yayınlamakta.

Biz aktuel20.com olarak büyük marketlerin yayınlamış olduğu haftalık aktüel ürünler kataloglarını sitemizde düzenli şekilde inceleyerek sitemizi ziyaret eden müşterileri önceden bilgilendiriyoruz. Ayrıca aktuel20.com’da bulunan anketler sayesinde haftalık şok market aktüel ile diğer marketlerin aktüel ürünler kataloğunda bulunan en çok beğeni gören ürünler hakkında anket bulunduğu için tüketicilerin en çok ilgi gören ürünler hakkında ’da bilinçlenmesini sağlıyoruz.

Sitemizde bulunan yorum bölümünden ziyaretçiler hangi ürünlerin gelmesini istediklerini bu bölümden yazarak iletebiliyorlar.

En büyük üçüncü büyük market olma özelliğini koruyan şok , müşterilerin en çok alışveriş yaptıkları marketler arasında. Sinbo marka ürünleri genelde her hafta marketlerine getirmesiyle ünlenen marketin, diğer markaların ürünlerini ’de görmek mümkün. Bunlar arasında oyuncak bölümünde gokidy ve dede marka, mutfak aletlerinde kumsal, lav, Paşabahçe gibi tanınmış markaların ürünlerini görmek mümkün.

Haftalık aktüel ürünler kataloglarından ve indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız aşağıda bulunan görsel resme tıklayarak ilgili marketlerin kataloglarına erişebilirsiniz.