Testere Jigsaw Efsanesini Full HD İzle
22 Mayıs 2018
Umut Köse
Paylaş

Korku ve gerilim filmi sevenler için bugün seçtiğimiz film, Testere serisinin son filmi Testere Jigsaw. Michael ve Peter Spierig kardeşlerinin yönetmen koltuğunda oturduğu film, aksiyon sahneleriyle izleyiciyi ekrana kitleyecek. Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith Rennie, Hannah Emily Anderson, Cle Bennett, Laura Vandervoort, Paul Braunstein, Mandela Van Peebles gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Testere Jigsaw Efsanesi; senaryosu, müzikleri ve akıcılığıyla 2 Kasım 2017 tarihinde vizyona girdi. Amerika ve Kanada ortak yapımı olan film eski testere serileriyle hemen hemen benzer olmasına karşın çok ilginç sırlarla da dolu.

 

Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak, birbirinden faklı kentlerde ilginç şekilde öldürülen hayatlar ve bunların fark edilmesiyle birlikte polisin verdiği mücadelenin akıcı olaylar ağıyla örülmesinden ibaret olabilir. Tamamen gerilim ve korku diyemeyeceğimiz filmde aynı zamanda serinin 7. filminde öldüğünü sandığımız John Karmer’in sanki yeniden gelmiş olduğu hissini yaratıyor. Ölümünün ardından geçen 15 yıl içerisinde tüm ipuçları ve vakalar John Kramer’i gösterse de film çok sürpriz bir finalle son buluyor. Yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi iliklerinize kadar hissedeceğiniz serinin son filminde, zeka dolu diyaloglar ve kusursuz senaryo kısa süre içerisinde sizi kendisine bağlayacak. Film eleştirmenlerinden tam not alan Testere Jigsaw Efsanesi izle, 6.1 IMDB puanıyla gerilim filmleri arasında 2018’e damgasını vuran enfes yapımlardan bir tanesi. Her sahnesinde kusursuz bir zeka ile yazılmış senaryo Pete Goldfinder ve Josh Stolberg’e ait olmakla birlikte 100 milyona doların üzerinde bütçeyle adından sıkça söz ettirmekte.

 

Korku, gerilim ve polisiye türlerini bir arada bulabileceğiniz bu filmi Fullnetfilmiizle sitesinde Full HD görüntü ve ses kalitesinde izleyebilir, farklı oynatıcı seçenekleriyle hızlı ve donmadan seyredebilirsiniz. Sitenin en beğenilen yönü, reklamlardan arındırılmış olması ve ziyaretçiyi yormayan kullanıcı dostu tasarımı olmasının yanı sıra; dünya klasiklerinden 2018 filmlerine varana kadar geniş bir skalada yüzlerce filmiş yayınlıyor olması. Bilindiği gibi internette online film izlenen sitelerin büyük çoğunluğu açılmayan filmler ya da film başlayana kadar onlarca gerekli, gereksiz reklam içerikleriyle dolu. Bu noktada fullnetfilmiizle bize en ideal seçimi sunarken, mobil tarayıcılarla da uyumlu olması büyük bir şans.