Torrent Oyun Indirmek Için Harika Bir Site
21 Ekim 2017
Umut Köse
Paylaş
Torrent oyun indir sitelerinin bazılarında karşınıza çıkabilecek birçok olumsuzluk, daha temkinli olmak için başlıca sebepler arasında yer almaktadır. Torrent oyunlar sitelerinin genel kalitesizliği ve zararlı uygulamalar barındırması, birçok oyun sever için adeta kabusa dönüşmekte ve bilgisayarlara zararlı yazılımlar, virüs vb. şeyler bulaştırmaktadır. Ancak bugün inceleme fırsatı bulduğum torrentoyunlar.org sitesi, tüm içerikleri ile tertemiz bir torrent oyunlar sitesi olarak karşıma çıkmış durumda.

Torrent Oyun İndirme Kalitesi Oldukça Yüksek

Torrentoyunlar.org sitesini, yaklaşık 25 oyun indirerek zararlı içerik içerip içermediğini test ettim. Tabii ki bu testi kendi bilgisayarım yerine, bir internet kafeye giderek gerçekleştirdim. Çünkü daha önceden yaşadığım bazı olumsuzluklar nedeniyle, bir takım kaygılarım bulunuyordu. Ancak torrent oyun indirme işlemlerimin hiç birisinde, en ufak olumsuzluk yaşamamam, beni son derece mutlu etti.
Zira uzun zamandır, bu tarz oyunları indirerek zaman geçiriyordum. Böyle bir siteyi bulduğum için kendimi çok şanslı hissettiğimi, söylemek isterim. Bu durumu torrent oyun indirmek isteyen herkesle paylaşmayı da, kendime bir görev olarak bilmekteyim. Çünkü bugüne kadar farklı sitelerde yaşamış olduğum olumsuzlukları, sitemin siz değerli ziyaretçilerinin yaşamasını asla istemem. Bu nedenle hem sitemiz için bu yazıyı yazmak adına bir araştırma yapmış oldum, hem de çok güzel bir siteyi keşfetmiş oldum.
Aynı zamanda bugüne kadar gördüğüm en güzel paylaşımları yapan torrentoyunlar.org web sitesi, başka web sitelerinden aramayla zor bulacağımız torrent oyunları bir arada bulabileceğimiz başlıca sitelerin arasında yer almaktadır.

Oyun İsteği İçin, Facebook Sayfasını Beğenmeniz Yeterli

Oyun isteğinde bulunmak istediğinizde ise, sitenin editörleri size her konuda olduğu gibi bu konuda da yardımcı olmaktadır. Ancak torrent oyun isteğinde bulunmadan önce, isteyeceğiniz oyunun site üzerinde olup olmadığına ve oyunun piyasaya çıkmış olduğuna emin olup, torrentoyunlar.org sitesinin Facebook sayfasını beğenip, istediğiniz oyunu yorumlar kısmından talep edebilirsiniz. Sitenin editörleri istediğiniz oyunu en kısa sürede web sitelerine yükleyeceklerdir.

Torrent oyun indirmek, bilgisayarıma zarar verir mi?

Torrent oyun indirmek isteyen oyun severlerin en fazla sorduğu sorulardan biriside, torrent oyun indirmek bilgisayarıma zarar verir mi? Sorusunun cevabıdır. Bu sorunun cevabı, her oyun sitesi için geçerli değildir. Zira yazımızın başında da dediğim gibi, burada site faktörü en önemli etkendir.
Birçok web sitesi maalesef ki bilgisayarınıza, oyun ile birlikte zararlı yazılımlarda indirmektedir. Bu yazılımlar bilgisayarının genel işleyişine zarar vereceği gibi, yazılımı bilgisayarınıza gönderenlerin kontrolü ele alması da muhtemeldir. Bu nedenle torrent oyun indirmek için, son derece temiz siteleri bulup, her işleminizi bu sitelerden talep etmeniz daha sağlıklı bir yol olacaktır. Benim bu yazıyı hazırlamamdaki tek neden ise, bu zararlı yazılımlardan duyduğum rahatsızlık nedeni ile temiz bir torrent oyun sitesi bulmak için yaptığım araştırma neticesinde, torrentoyunlar.org sitesini bulmamdır. Böyle güzel bir web sitesinin var olması, beni oldukça mutlu etti. Sizlerin de böyle bir siteden yararlanmasını istediğim için, sitenin detayları hakkında bilgi verme ihtiyacı hissettim.
Oyun indir seçenekleriyle zengin olan sitemizde dilediğinizce dolaşıp istediğiniz sonuçlara rahatça ulaşabilmeniz mümkün.
Her ne kadar zararlı yazılımları bilgisayarınıza indirmenize neden olan sitelerin sayısı fazla olsa da, torrentoyunlar.org gibi nadir sitelerin varlığı da, torrent oyunlar indirme konusunda yapacağımız işlemlerde benim gibi insanlara güven vermektedir.
Site üzerindeki Kırık link bildir butonunu kullanarak, çalışmayan oyun linklerini sitenin editörlerine bildirebilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümü üzerinden, her türlü istek ve önerilerinizi, site editörlerine rahatlıkla bildirebilirsiniz.
Torrent oyun sitesinin son derece kullanıcı dostu teması ise, aradığınız oyunları kısa sürede çok rahat bir şekilde bulmanızı sağlayacaktır. Defalarca deneyerek test ettiğim bu muhteşem siteyi, sizlerin de mutlaka denemesini tavsiye ederim.