Tubidy Benzeri Müzik Dinleme – İndirme Adresi!
21 Nisan 2018
Umut Köse
Paylaş

Merhaba millet! Yepyeni bir blog yazım ile karşınızdayım. Günde bazen 2 bazen ise 3 yazı geliyordu.Bu aralar biraz işler yoğunlaştığı için bugün 2.blog yazımı ancak yetiştirebildim.Bugün ise sizlere iPhone’larda olan Tubidy uygulamasının benzeri bir sitesi olan Android ve iOS kullanıcıları için Tubidy Cep uygulamasını sizler için anlatacağım.

Muhakkak çevrenizdeki arkadaşlarınızda iPhone kullanan herhangi bir arkadaşınızda Tubidy programını görmüşsündür. Peki ne yapar bu Tubidy? diye soruyorsanız;

  • Müzik arama
  • Müzik indirme
  • Müzik dinleme
  • Üstelik uygulama içinde kalan bu müzikler çevrimdışıda dinlenebilmekte.

Peki mobilden girenler için Tubidy benzeri uygulama ya da internet sitesi var mı? Tabii ki var. Bende ilk başta bilmiyordum ama yine araştırmalar sonucu “tubidycep ” adlı bir siteyi buldum. Google’dan aylık 1 milyon hite sahip ve kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise gayet memnun kullanıcıları mevcut. Üstelik indirdiğiniz müzikler de telefonuzda yer de kaplamıyor.

Google’a ” tubidycep ” yazarak girebilir ya da buraya tıklayarak direk giriş sağlayabilirsiniz.

Evet millet merak ettiklerinizi, uygulama önerilerinizi, soru ve görüşlerinizi yorum kısmında beklemekteyim.Eğer bir sorun olursa yorum atmaktan lütfen çekinmeyin. Evet arkadaşlar özetlemek gerekirse bugün iPhone’larda sık kullanılan Tubidy uygulamasının benzeri bir internet uygulaması olan TubidyCep hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Umarım faydalı bir makale olmuştur.Bir sonraki blog yazımda görüşmek üzere, hoşçakalın!

Yorumlar
  • Onur tüfek

    Seni seviyoruz

    Cevapla