Türk Telekom’dan Abonelerine Bedava İnternet Kampanyaları
4 Haziran 2018
Umut Köse
Paylaş

Türk Telekom ülkemizde aboneleri için en çok kampanya yapan GSM operatörleri arasında yer alıyor. Türk Telekom kampanyalarının arasında birçok internet kampanyası bulunuyor. İnternetin günümüzde her alanda kullanılması ve özellikle iletişimin internet üzerinden sağlanması ile internetin önem daha fazla artmıştır. Bunun içinde Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile abonelerinin bu ihtiyacını karşılıyor.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarının ilki faturasız hat kullanıcıları için sunuluyor. Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden 35 TL ve üzerinde bir tutar için yükleme yapıldığında 4 GB bedava internet paketi hediye ediliyor. Bu paket sadece ilk yüklemede hatta tanımlanıyor.

Dönüşen paketler kampanyası da yine bedava internet için abonelere seçenek olarak sunuluyor. Dönüşen paketleri kullanan aboneler sahip oldukları kısa mesaj haklarını internete çevirme hakkına sahip oluyor. Bu hak ile 1000 sms hakkını 1 GB internete çevirebilirsiniz.

Türk Telekom elektronik fatura uygulamasına geçmesi ile birlikte avantajlı hediye kampanyalarını bu uygulama ile abonelerine sunuyor. E-fatura uygulamasını kullanmaya başlayan aboneleri için 1 GB bedava internet hediye ediliyor.

Türk Telekom abonelerinde Facebook, Twitter ve Facebook kullanıcılar için özel sosyal paket hediyeleri bulunuyor. Sosyal paket kampanyasından faydalanan aboneler 2 GB bedava internet kazanıyor. Ancak bu hakkı kullanabilmeleri için en az 25 TL yükleme yapmaları gerekir.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından bir kısmı Prime kullanıcıları için hazırlanmıştır. Prime kullanıcıları yaz sonuna kadar cep telefonlarından bedava kullanmak üzere 10 GB internet hakkına sahip olabilirler.

ArayanıBil Plus servisine abone olan kişiler için de hediye internet kampanyası sunuluyor. Ulaşılamadığınız anlarda sizleri kimlerin aradığını ileten servisi alanlar için aylık abone olanlar haftalık 1 GB, altı aylık abone olanlar ise aylık 1 GB bedava internet kazanıyor.

Türk Telekom hızlı internet için 4,5 G hızında teknoloji kullanıyor. Ancak bu hızda internet kullanabilmek için abonelerin sim kartlarının da bu hıza uyumlu olması gerekir. Eski sim kartlarını 4,5 G uyumlu sim kartlar ile değiştiren abonelere kullandıkları internet hakkı kadar bedava internet hediye ediliyor. Üstelik 4,5 G hıza uyumlu sim kartlar ücretsiz olarak veriliyor.

Aranan En Yeni Türk Telekom Bedava İnternet İçerikleri Burada

İnternet kullanıcıları mobil cihazları üzerinden özellikle sosyal medya ortamlarına bağlanmak, WhatsApp gibi iletişim ortamlarını kullanmak ve YouTube üzerinden video izleme ve müzik dinleme gibi etkinlikler için daha fazla internet içeriğine ihtiyaç duyuyor. Bu noktada birçok mobil hat kullanıcısı, alternatif ve zengin içerikli tarifeler için Türk Telekom firmasının tercih ederken, firma her zaman en geniş kapsamlı tarifeler ile avantajlı kullanımlar sağlıyor. Türk Telekom firması, Türkiye’de mobil hat kullanımı için en çok tercih edilen firmalardan biri olurken, aynı zamanda da internet arayışı içerisinde olan ve daha fazla GB ihtiyacı duyan kişiler için en doğru seçeneklerden biri oluyor. Özellikle Türk Telekom bedava internet içeriklerine ulaşmak isteyen insanlar da aradıkları en yeni ve en güncel içerikleri bu sitede bulabiliyor.

Sitenin güncel bir şekilde yaptığı paylaşımlar sayesinde Türk Telekom online işlemler uygulamaları üzerinden veya SMS kanalı ile gerçekleştirilen işlemler ile nasıl Türk Telekom bedava internet içerikleri kazanılabileceği öğrenilebiliyor. Türk Telekom mobil hat kullanıcıları, sitede görmüş oldukları kampanyaları, faturalı ve faturasız tarifeler için uygulayarak tarifelerinde bulunan internet içeriğine ek olarak, 1 GB, 2 GB veya daha yüksek içeriklerde internet paketlerine ulaşabiliyor. Mobil internet kullanımında özellikle yüksek hızlı bir kullanım avantajı sağlayan Türk Telekom firması, 4,5G hızında internet kullanımı için sağladığı bu kampanyalar ile birlikte daha fazla kullanıcıya hitap ediyor.

 

Türk Telekom mobil telekomünikasyon firması tarafından hazırlanan tarifeler, Türkiye’de emekli, kamu çalışanı, genç, aile ve esnaf gibi özel kesimler için avantajlı bir şekilde sunulurken, paketler dahilinde bulunan internet içerikleri de önemli bir noktada bulunuyor. Firma sitelerinde yayınlanan kampanyalarda görüldüğü gibi tarifelerine ek olarak, Türk Telekom bedava internet paketleri imkanı sağlayarak, daha fazla internet içeriğine ulaşmak isteyen kullanıcılar için istenen avantajı sağlıyor. Her zaman günlük, haftalık veya aylık olarak kullanabileceği bedava internet içeriklerine ulaşmak isteyen ve bu içerikleri değerlendirerek daha rahat bir mobil kullanım sağlamak isteyen kişiler, aradıkları kampanyalara bu sitede ulaşarak, çok basit işlemler sayesinde internet içerikleri kazanabiliyor.