Uzun Yıllar Kullanabileceğiniz Kırlent Modelleri Sinay’da
6 Nisan 2018
Umut Köse
Paylaş

Kırlentler, kullanım alanı geniş ve kullanışlı ev aksesuarlarından biridir. Büyük boyutlu olanları evinizin belli bölgeleri için oturma alanı oluşturmakta kullanabilir, küçük- orta boyutta olanları ise yatak ve oturma gruplarınızı renklendirmek, şıklaştırmak için kullanabilirsiniz. Sinay.com.tr sitesinden de görebileceğiniz üzere birçok özel tasarım kırlent modelleri ve modern çizgide ürün skalası bulunmaktadır. İstediğiniz renk, desen, ebat ve dokuda yastık ve kırlent seçeneklerini bulabilir, uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Satın alım aşamasında sizlere verilen müşteri hizmetleri desteğini de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yastık ve Kırlentlerle Evinizin Havasını Değiştirin

Sinay Tekstil bünyesinde bulunan yastık, kılıf, kırlent kategorisinde, farklı renk ve desenlerde birçok ürün bulunmaktadır. Modern kırlentler, Retro ve vintage görünümlü, renkli desenli, düz renk, çok renkli, geometrik desenli ve benzeri opsiyonlarıyla Sinay.com. tr adresinde yerini almaktadır. Kırlentlerin ebatları, değişmekle beraber genellikle 42x 42 cm ölçülerinde olmaktadır. Pamuklu, keten, polyester, süet gibi kumaş türlerinden üretilen ürünler, çocuk ve bebek odalarında kullanım için de uygundur. Ürünler fermuarlı olmakla beraber, gizli şekilde dikildiği için dışarıdan bakıldığında belli olmuyor. Oldukça zarif ve dekoratif olan kırlent seçenekleri arasından bir ya da birden fazla ürünü aynı anda sipariş verebilirsiniz. Kırlentlerin haricinde, iç yastık ve dekoratif kılıf da satın alabilirsiniz.

https://www.sinay.com.tr/faraza-120-dekoratif-kirlent

Özel Tasarımlı Kırlent ve Yastık Kılıfları

Sinay.com.tr adresini kullandıktan sonra ‘yastık ve kırlent’ sekmesi üzerinden onlarca yastık ve kırlent çeşidi görebilirsiniz. Sinay Tekstil’in kırlent tasarımları son derece modern bir çizgide olup, piyasada bulunmayan farklı desen ve renklere sahiptir. Eğer klasik yastık kılıfları ve kırlentlerden sıkıldıysanız, site üzerinden dilediğiniz ürünlere erişebilirsiniz. Etnik, geometrik, doğa temalı, aşk temalı, vintage, şehir temalı gibi birçok alt kategoride ürün skalası bulunuyor. Fiyatları ise, piyasanın son derece altında. Üstelik son derece kaliteli kumaşlardan ve tasarımlardan elde edilmiş ürünler. Bütçenize uygun yastık ve kırlentleri tek bir tıkla satın alabilir; daha uygun fiyat talepleriniz için 4 al 3 öde ya da indirimli ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.