Vidyome Reklam hakkında, Vidyome ödemeleri
19 Kasım 2017
Umut Köse
Paylaş

Merhaba arkadaşlar, bu blog yazımda sizlere Vidyome olarak piyasada yeni yer alan reklam şirketinden bahsedeceğim. Umarım faydalı bir yazı olur. İsterseniz başlayalım 🙂

Web site sahipleri olarak, internet sitelerimiz üzerinden para kazanmak adına bir çok girişimlerde bulunuyoruz. Bu girişimlerin ilk açılan kapısı ise genelde Adsense oluyor.

Tabii Adsense hem kullanıyorum hem de video reklam için bir reklam şirketi ile çalışmak istiyorum, ek bir gelir elde etmek istiyorum diyen arkadaşlar için Vidyome sistemi eşsiz güzelliktedir.

Alternatif olarak adsense gibi güvenilir bir firma bulmak oldukça zor. Yurt dışı şirketlere tam olarak güvenemiyoruz çünkü ödeme yapılmadığı zaman hakkımızı aramak oldukça zor oluyor. Bu nedenle yerli şirketler ile anlaşmak daha mantıklı.

Peki yerli şirketlerin tümü güvenilir mi?

Maalesef değil. Parmakla sayılacak kadar azlar. Vidyome, bu süreçte karşımıza çıkan güvenilir şirketlerden biri.

VIDYOME – SORU CEVAP

Ne zaman ödeme yapıyor?

-> NET30 sistemi vardır. Adsense gibi hakettiğiniz ücret bir sonraki ayın son haftası hesabınıza yapılmaktadır.

Nasıl ödeme yapıyor?

-> Banka havalesi ile ödeme yapmaktadır.

Ödeme alt limiti nedir?

-> 250 TL’dir.

Ödeme kesintileri oluyor mu?

-> Herhangi bir kesinti yaşamadım.

Reklam türleri nedir?

-> Video reklamlar – YENİ: Görsel ve bağlantı reklamlar

Site hızına etkisi varmıdır?

-> Hiç bir etkisi yoktur.

Yayımlanan reklamlar nedir?

-> Ads reklamlarıdır.

Adsense’ye etkisi var mıdır?

-> Sıkıntı çıkarmamaktadır. İkisi bir kullanabilirsiniz.

Vidyome ile ne kadar kazanılır?

-> Hitli bir siteniz var ise güzel kazançlar kazanacağınıza eminim. Hem tıklama hem gösterim başına ücret vermektedir. Sabit bir ücreti yoktur.

Nasıl kayıt olunur?

-> Vidyome’ye buraya tıklayarak kayıt olabilir ve site başvurunuzu yapabilirsiniz. Onay alma süresi 1 gündür. +18 ve spam siteleri kabul etmemektedir.

Ödeme kanıtı:

Bankamla ilgili bir sorun yaşadığım için şu an buraya ekleyemedim fakat yakın bir sürede banka hesabından ekran görüntüsü alınarak aşağıya eklenecektir. Ödeme ile ilgili gelen “tamamlanma işlemi” denilen mail…

 

 

Yukarıda bahsettiğim her şeye dayanarak size TE Bilişim’in reklam şirketi olan Vidyome sistemi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sizler de bu güzel gelir kapısı olan Vidyome sistemine hemen üye olabilir ve kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Ekim ayında Kadın videolarımdan kazandığım kazanç şekilleri aşağıda ki gibidir:

Sizlerde Vidyome reklam şirketi ile çalışmak istiyor ve merak ettiğiniz başka sorularınız var ise bana yöneltebilir ve cevaplarını bulabilirsiniz.

Umarım faydalı bir tanıtım yazım olmuştur. Sizleri seviyorum, blogum bundan sonra her gün aktif! Sizleri seviyorum, bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoş çakalın!