Vodafone Bedava İnternet Kullanma
26 Ocak 2018
Umut Köse
Paylaş

Vodafone, müşterilerini her zaman memnun etmeye özen gösteren bir operatör hattı olmasıyla bilinmektedir. Bu yüzden her geçen gün daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Vodafone kullanan kişiler özellikle kendilerine sunulan ücretsiz ürünlerden çok memnun olduğunu dile getirmektedir. Baktığımız zaman Vodafone kullanıcılarına sunulan birçok bedava internet paketi olduğunu görüyoruz. Bu internet paketleri arasında kullanım süresi dolanların yerini mutlaka yeni bir internet paketi almaktadır. Bu yüzden paket çeşitliliğinin hiçbir zaman bitmediği görülür.

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet kampanyaları herkesin faydalanmak istediği kampanyaların arasında yer almaktadır. Bu internet kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler bazı durumlarda ücretsiz SMS göndererek internet paketini talep etmesi gerekmektedir. Fakat genellikle Vodafone, kullanıcılarının almaya hak kazandığı internet paketlerini direk hatlarına tanımlar. Hattınıza tanımlanan internet paketiniz olduğu size SMS yoluyla bildirilir ve bu internet paketinin kullanım süresi de size bildirilir. Hattınızda ücretli olarak tanımlanmış olan bir internet paketi bulunuyorsa ilk olarak hediye verilen internet paketiniz kullanılır.

Vodafone Avantajlı Faturalı İnternet Paketleri

Vodafone Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet paketleri incelendiği zaman hem faturalı hat sahiplerine hem de faturasız hat sahiplerine uygun olan birçok hat seçeneğinin sunulduğunu görebiliyoruz. Vodafone kullanıcılarının en fazla tercih ettiği ücretsiz hediye veren uygulama ise İnternet Avcıları uygulamasıdır. Bu uygulamada yer alan oyunu oynayan kişiler BİT toplar. Toplanan bitler ise sizlere saatlik, günlük internet paketleri olarak dönüş yapar. Bir diğer bedava internet kampanyası ise Vodafone Yanımda kampanyasıdır. Uygulamada kullanıcılara her hafta belli miktarlarda internet hediye edilir. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirerek Vodafone şifreniz ile giriş yapmaktır.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kullanımı

Vodafone bedava internet kullanma konusunda çok çeşitli seçeneklere sahip olmasıyla bilinmektedir. Vodafone kullanıcısı olan kişilere özellikle Vodafone Yanımda uygulamasını kullandıkları takdirde çok fazla hediye internet verildiğini görebiliyoruz. Bu uygulamayı kullanan kişiler günlük olarak 250 MB bedava internet alabilirler. Bu hediyelerden faydalanmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra Bana Ne Var? Bölümüne giriş yapmanız gerekir. Bu şekilde internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu bölümde size hediye edilen farklı internetleri de görebilirsiniz.

Kaynak : Vodafonebedavainternet.net