Vodafone Hediye Internet Kampanyaları
22 Mayıs 2018
Umut Köse
Paylaş

Vodafone kullanıcısı olun ya da olmayın sizler de Vodafone bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Abone olmayanlar nasıl faydalanabilir diye soruyorsanız çok kolay Vodafone’a geçerek.

Zira Vodafone başka operatörlerin müşterisi olan kişileri çekmek için cazip teklifler sunmakta ve bu sayede bedava internet kazanabilmeniz mümkün olmaktadır. sizler de bu kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız yazımızda yer alan yöntemleri deneyebilirsiniz.

2 GB Ücretsiz Internet Kazanın

Eğer Vodafone müşterisi değilseniz bu durumda sizler de Vodafone’a geçiş yaparak 2 GB bedava internet elde edebilirsiniz. Üstelik geçiş için de herhangi bir ücret ödemeyeceğinizi ifade etmek isteriz. Bu paketi bir ay boyunca kullanabilirsiniz.

Ancak ay sonunda iptal etmezseniz bu durumda ikinci lira yüklemenizde paket yenilenecektir. İşte böylesi bir durumla karşılaşmamak için yapmanız gereken IPTAL SUPER2GB yazarak 3636’ya göndermektir.

Ardından da paketin iptal edildiği ile ilgili bir mesaj sizlere gönderilecektir.

Vodafone müşterileri de bu kampanyadan faydalanabilir. Ancak daha önce Abone Süper paketleri içinden herhangi bir tanesini yapmamış olmaları gerekmektedir.

Daha önce yapmadıysanız sizler de ABONE SUPER 2GB yazarak yine 3636’a gönderebilirsiniz. Ardından 2GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır ve interneti 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Vodafone Kazan Kampanyaları

Herhangi bir ücret ödemeden internet yapmak istiyorsanız Vodafone kazan kampanyaları tam sizlere göredir. Vodafone ücretsiz internet kazanmak için tek yapmanız gereken kazan yazarak 4445’e göndermek olacaktır.

Ardından da sizlere ne kadar internet kazandığınız mesaj yolu ile iletilecektir. Bu kampanyaya daha önce katılmadıysanız bu durumda ücretsiz faydalanmanız mümkün olacaktır.

4.5G’ye Geçiş Hediyesi

Vodafone abonelerinin 4.5G’ye geçmesini teşvik etmek için geçenlere hediye internet vermektedir. Bu kapsamda geçiş yaptıktan sonra 1 aylık süre boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet elde edebileceksiniz.

E-Fatura Talimatı

Ağaçların boş yere kesilmesini engellemek için sizler de e-fatura talimatı verebilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra Vodafone’da geçiş yapanlara hediye internet vermektedir.

Bunun için yapmanız gereken EFATURA yazdıktan sonra bir boşluk bırakmak ve e-posta adresinizi yazarak 7000’a mesaj göndermektir. Ancak bu kampanyadan faturalı hat kullananların faydalanılabileceğini de ifade etmemiz gerekir.

Pazartesi Sendromunu İnternetle Atın

Vodafone bedava internet kampanyaları arasında pazartesi hediyeleri bulunmaktadır ki bu hediyeler sayesinde sizler de pazartesi sendromunu kolaylıkla atlatabileceksiniz.

Bu kapsamda pazartesi günleri Vodafone Yanımda uygulamasına girerek sizler de kendinize uygun olan internet paketlerini yakalama imkanını elde edebilirsiniz.

Bu kapsamda elde edeceğiniz hediyeleriniz 1 hafta boyunca geçerli olup bir sonraki haftaya devretmeyecektir. Bu sebeple tamamını kullanmanız sizler için avantajlı olacaktır.

Sizler de Vodafone bedava internet nasıl yapılır ve diğer operatörlerin hediye internet kampanyaları nelerdir diye merak ediyorsanız https://fenobu.com/vodafone-bedava-internet-nasil-yapilir/ sitesinden sürekli güncellenen kampanya haberlerini takip edebilirsiniz.