Vodafone Müşteri Temsilcisi Numarası
2 Aralık 2017
Umut Köse
Paylaş

Ülkemizde eskiden Telsim hattıyla bilinen ve 2007 yılında Vodafone adıyla değişen ve yenilenen Vodafone’un müşteri temsilci numarasını günde 1000’den fazla kişi aratmakta. Müşteri hizmetleri numarası bir hayli aratılınca internette doğru ve yanlış bilgiler de önümüze serilmekte. Vodafone Müşteri Temsilcisi numarasını sizler için derledik.

Ülkemizde 30 Eylül 2017 itibariyle hizmet sunduğu 23,2 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi olan Vodafone müşteri hizmetleri numarası sizler için hizmet vermektedir.

Eski yıllardan bu güne gelen ve ülkemizde en çok kullanılan telefon hatlarından biri konumundadır. Öğrencilerin ve genç kesimin en çok tercih ettiği hat olan Vodafone’da ise bir çok kullanıcı bazı sorularına cevap aramaktadır. Bunun devamında da Vodafone telefon iletişim çağrı servisi bu sorulara 7/24 demeksizin cevap vermektedir.

Vodafone her geçen gün modernize ettiği alt yapısı ile birlikte; bugün müşterilerine bir çok alanda hizmetler sunmaktadır.

Bu yazımda vodafone çağrı servisinin numarasını ve çalışma saatlerini sizler için araştırdık. İşte sizler için derlediklerimiz…

Vodafone – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri

Adres: İdealtepe Mah. Denizciler Cad. Dik Sok. NO: 12-10 Posta Kodu: 34841 Küçükyalı Maltepe / İstanbul – Türkiye
Vodafone Müşteri Hizmetleri: 542
Vodafone Çağrı Merkezi: 0542 542 00 00